Děkuji ti, Floro milá, že jsi mě dnes zachránila

Bohužel konečně mému mozku došlo, že za 5 dní jdu na příjmačky. Od včerejšího večera, kdy mi to teda došlo, jsem byla absolutně nepoužitelná, jak si mnozí mohli všimnout. Dneska jsem přišla domů, kde nikdo nebyl a začala se stresonudit. Učit jsem se v mém stavu nemohla a tak jsem se po dlouhém rozmýšlení rozhodla, že půjdu pryč z tohoto depresivního prostředí. Po cestě jsem napsala pár kamarádkám, jestli by se mnou nechtěly někam jít. Nechtěly. ;o) Šla jsem tedy tam, kam jsem zvyklá chodit dennodenně; ke škole. Tam jsem zabočila k pemi a koupila tam pár volovinek. Pak jsem si řekla, že půjdu do Flory. Zapomněla jsem se zmínit, že jsem celou dobu musela myslet na přijímačky, teda kromě chvilky, kdy jsem v nějakém okně zahlédla vlajku Tibetu, kterou jsem si musela ihned vyfotit. Na vteřinku se mé myšlenky zabývali situací v Číně.
Zmožená gymplem jsem přišla do Flory. Slyšela jsem z repráků v povzdálí bubny a s domněním, že je to rádio nebo reklama jsem procházela ke schodům. Bubny byly ale čím dál tím hlasitější a tak mi to začalo lézt na nerv. Když jsem ale procházela požárním schodištěm, zjistila jsem, že to není rádio či reklama, ale že je to živě. Do patra, kde se všechno odehrávalo jsem vyběhla s nezkrotnou zvědavostí. Viděla jsem tak skupinu asi jedenácti lidí s bubny a různými nástroji, které jsem ještě neviděla. S očima jako lev vidící kořist po třicetidenním půstu jsem na ně koukala. Úplně poprvé jsem si myslela, že dělají reklamu na sušenky Dobré ráno, ale za chvíli jsem to zavrhla a uspokojila jsem se myšlenkou, že jde prostě jen o nějakou reklamní kampaň.
Když dohráli, zjistila jsem, že v patře pode mnou je molo a tam moderátorka. Zjistila jsem, že jde o páté narozeniny Flory.
Ale ten pocit! To bylo něco úžasného! Najednou jsem nemyslela na nic, než jen na to, co se tam dělo a mé jediné přání bylo, ať je tam někdo se mnou, což se mi ale nevyplnilo. I přes to jsem teď konečně šťastnější a myslím na více věcí, než ráno. Za to Floře srdečně děkuji!

12 komentářů: „Děkuji ti, Floro milá, že jsi mě dnes zachránila

  1. kájo nic proti tvému trávení-teda trávení tvého volného času:D:D:D ale  za 4 dny sou zkoušky – a k tomu ještě je tam výkend kterej uteče jako voda-to zn že by ses měla spon pokusit se učit:D:D:D:D:Dty jdeš na floru:D:D:Dale je to tvůj života tu floru ti přece jenom závidim-jaktože si mě nepsala jestli s tebou nechci;)? mám tě rááda:)

    To se mi líbí

  2. náhodou ten komentář je celkem v pohodě;):)mám tě moc moc ráááda (a ted mi teprv dochází že- 1.za chvilinkuu jedeme do anglie!2. pak za chvilku (možná;) na školu v přírodě3.KONEC§§§§§!! to je hrozný -konec konec konec! už ti nebudu žrát ten suprovej chleba s okurkou a brát ti jenom tu okurku a nebudem spolu jíst na chodbě loupáky-bude je s tebou jíst někdo jiný!už ti nebudu moct na schonech vyhrnovat sukni, nebudem sebou mlátit o zem, hrát coutera strika! ani blbnout v tělocvičně na madračkách!!A! lízat lízatka , jíst o hodině…a..a..ani se spolu semntam ve škole hádat kůli blbostem ani sebou nebudem na chodbě mlátit do země jenomprotožen a to máme náladu, dokonce ebudeme chodit hrát a blbout do hudebky!!!to si neumim představit!!!!!!!!!!!!prostě neumim!nemůžu bez tebe žíííííííííííííít (doufám že souhlasíš aspon s co nejčastějším navštěvováním a …a chozením do parku nebo bruslení!!Chci se s tebou vymlátit na houpačkách a na kolečkových a semntam bys mohla jezdit do budějek joooo????!!!!)

    To se mi líbí

  3. Karolínko moje..kdyby si my jen zavolala..přesně v tu chvíli jsem tam byla taky..no tohle snad ani není možný…taková náhoda..to je fakt málokdy..ale ty bubny byly nademnou..já čekala frontu v dm-ku!!!! ěkoda no..mohly sme se vidět! 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.