Pondělí 21. 4 pomalu, ale jistě přichází

Tak. A je to tady. Připravila jsem si oblečení, na které myslím už asi týden, umyla si hlavu, oholila nohy, nandala peeling, abych se zítra, to velké pondělí, kterého se většina deváťáků obávala už od půlky osmé třídy, cítila dobře. Do batůžku jsem si podle papíru dala 4 pera, 2 mikrotužky, 2 gumy, trojúhelník, pravítko, kružítko, úhloměr, tabulky a kalkulačku. Plus flašku s pitím, MP3, kapesníky, Pana rybu a berušku od mámy pro štěstí a peněženku. Z pozvánky k přijímacím zkouškám jsem také vyčetla, že tam mám být v 7:45; rozhoduji se, v kolik vstanu, že se mám dostavit do učebny č. 303 ve čtvrtém patře a že výsledky budou do 24 – 48 hodin na internetu.
Víte co? Já se na ty zkoušky těším! Jsem zvědavá, jak to tam bude vypadat, ale jsem samozřejmě i nervózní. Poprvé mám pocit, že nejsem dostatečně připravená. Doufám však, že je to jen pocit.
V naší třídě jsou všichni strašně hodní. Navzájem jsme si slíbili, že si budeme držet palce, přáli jsme si hodně štěstí a objímali jsme se. Musím říct, že kdyby se bralo na školu podle držených palců, byla bych přijatá už dávno, což mě moc těší. Jsem optimistická, ale neustále zhluboka dýchám. Tak snad, že?
Všem, co také dělají zkouky srdečně přeji hodně štěstí a veřte, že to uděláte! Budu na vás myslet!

11 komentářů: „Pondělí 21. 4 pomalu, ale jistě přichází

 1. Držim všechny palce co mám…i za mámu, protože asi bude muset pracovat, ale my jdeme do planetaria a já ti držim place už teď a pevně věřím,m že se ti ukoušky podařej!!!! Drž se beruško moje!

  To se mi líbí

 2. Nevím, jestli oholené nohy dopomůžou k tomu, abys přijímačky vykonala zdárně:oD ale pobavilo mě to:o) A kamže ses to prosím tě hlásila? :o) Já jen jak moc bych ti zpětně měla držet palce, jestli gympl nebo učňák :o)

  To se mi líbí

 3. Neboj já ti držela taky aplce ale myslim že to ani nebylo potřeba protože bylo jasný že se dostaneš!!! A tak to vidíš:ten den co mi napsali že sem se dostala sem zjistila že se na ty přijímačky vlastně taky trochu těším(teda těšila sem se) ale taky co se dá dělat—aspoň sem měla přijetí jistý!!!

  To se mi líbí

 4. Verča + Kiki: Mám vás ráda!!! Děkuju!!!Elisabeth: ;oDDDD Mě zase móc pobavil tvůj komentář!+ Noir: To doufám že ne, jelikož na něj jdu. ;o))))Sirius:A nevšímáš si nějak brzo? Oprava ještě byla možná! ;oDDEliška: Merci beaucoup!!!! Určitě mi vaše palce pomohly!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.