Malé velké změny života

Je tu další velká změna. Nejenže za chvilku budu chodit na jinou školu a je možné, že už nikdy neuvidím celou naší třídu po hromadě, budu mít občanku a mám skoro prsa (;o), ale dokonce jsem se i přejmenovala na icq! Po strašně dlouhé době už nejsem tulen, jak mě vši mohli vidět, ale la phoque! (Tuleň je sice ve francouzštině mužský – le, ale já, jak jistě víte, jsem rodu ženského a tak jsem si to pozměnila. To jen kdyby s tím měl nějaký extrémní francouzštinář nějaký problém.)

Možná víte, možná nevíte, že změny nemám moc v lásce a tak jsem z toho vedle. Vám to jistě nepřipadá jako nic extra a že bych vás tady tím měla nudit, ale pro mě? Vždycky jsem byla tulen, pamatuju si, jak mi to Anča vymyslela. To bylo ještě když jsem nechápala, co je to online a offline.

La phoque se loučí s citovým článkem. Doufám, že se aspoň trochu povedl. To víte, ty city a pak ještě k tomu televize a plný močový měchýř! To se člověk nemůže pořádně soustředit! ;o)

12 komentářů: „Malé velké změny života

 1. :o) Taky nemám moc ráda změny, a když už tak musí být jaksi takové se kterými se těžko něco dělá, které se nedají třeba vrátit viz. návštěva u kadeřnice. Tuhle mi fikla ofinu trochu víc a mě málem klepla pepka! A vlasy mi dorůstaj pekelně pomalu…

  To se mi líbí

 2. jo já jsem z "citů" taky uplně vedlle jsem přecitlivělá každou vteřinku"!!!blbá puberta-aspon že ta puberta je k něčemu-dá se na ní všechno svézt:D:D:D:D:D a bud v klidu já prsa nemám :D:D:D:D jinak-půjdeš v úterý do bazénu???jo já se dost bojim že celou třídu už pohromadě neuvidim!!!

  To se mi líbí

 3. Ale verčo a kájo nebojte!! Budou srazy a to si určitě nikdo nenechá ujít!! Hlavní na srazech je se zapojit takže s váma doiufám už na 100% můžu počítat!! A skvělý by bylo (jak řikala dneska "la phoque" ve škole) že bysme si měli stanovit den v roce a v ten se vždy někde sejít!! To by si to pak všichni zařizovali dlouho dopředu kdyby věděli kdy ten sraz bude… ne? A jinak já tě pořád kájo mam na icq jako tuleň ono se to totiž nemění jenom tobě… 😉

  To se mi líbí

 4. Elisabeth: Tak to já nemám ráda malé změny stejně, jako ty nenávratné ;o))) Ale když jsou potřeba, tak být musej a já to akceptuji (to zrovna nemyslím změna nicku ;o)Verča: Jo! Puberta je dobrá jen na to, že se na ni dá vymlouvat! Svině!!! ;o)Eliška: Jo, to už jsem si bohužel taky všimla, ale co! I to je změna! ;o) A moji budoucí spolužáci budou mít la phoque ;o))) A doufám, že se fakticky budeme scházet!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.