Anglettere and England

Když toto teď čtete, jsem už asi v Anglii a nebo aspoň v Německu, Belgii, Francii nebo třeba ještě v Česku a nebo už v Česku (pro ty, co si to budou číst po dlouhé době). Jedu se školou totiž do Anglie a strašně se tam těším! Doufám, že tam bude sranda a ty památky!!! A Agatha Christie, Red dwarf a další skvělé britské sitcomy!! Všecko to uvidím! Budu v blízkosti Temže a pořád bude pršet! Navlhne mi foťák a máma mě tam seřeže!
Jede tam 8 lidí z mé třídy a zbytek autobusu je doplněn z ostatních ročníků druhého stupně. Budeme bydlet po třech a v rodinách! Z toho jsem strašně nervózní! ;o) Pak tam jako zdravotník jede moje máma vzhledem k tomu, že je to má úžasná máma, tak říkala, že se ke mně nebude hlásit. Samozřejmě bude, ale né tak, jak si jistě představujete buzerující matku. Máma je super ;o)
Pojedeme autobusem ve čtvrtek 8. 5. 08 kolem odpoledne. Pojedeme přes výše uvedené země a pak lodí, celé to bude trvat asi den. Nebudu močit, jelikož nebudu pít a proto mě bude bolet hlava a patrně nebudu ani spát. Mluvení, smích a vyměňování si místa s Verčou, to bude asi program celého dne ;o) Potřebujeme pas a bezinfekčnost, ale proč vám to říkám? Chci, abyste věděli, že jsem v pořádku, když jsem se tak rozepsala a teď zase nebudu psát skoro nic. ;o) Napíšu nějaké články teď a postupně se sem budou automaticky přidávat, jak jste to už u mě mohli vidět několikrát při delší a plánované dovolené bez internetu, ale nebude to ono! ;o)
Hezký den a nezapomínejte na mě a na můj blog!

7 komentářů: „Anglettere and England

  1. Užij si to tam;-) Předpokládám, že jedeš prvně… takže ti říkám, že je to nádherná země s plno úžasnými lidmi. Jednou bych se tam chtěla vrátit… a třeba i na stálo;-) Jestli tě Londýn okouzlí tak jako mě, jsi můj člověk:-)Musíš potom určitě vyprávět!

    To se mi líbí

  2. Tak sem jedna z těch mála lidí který si to čtou když UŽ jsi V ČESKU!! Ale bylo to tam prostě nádherný!! Sem hrozně smutná že sem zase doma… taková opartička už nikdy nebude!! 😥

    To se mi líbí

  3. Ivusha: No… Londýn… Všechno řeknu ;o)))Sirius: WOW! ty ses s těma komentářema teda rozepsal! Díky ;o)))) A všechny jsem je pozdravovala ;o)mydoooom: Nojo, teď už jsme vizum mít nemuseli ;o)Eliška: Partička? teda ja jsem moc s lidmi šťastná nebyla… ;o(( To bylo asi tím, že jsem seděla v zadu ;o((

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.