Děkovačka

Poslední dobou jsem se hodně rozepsala a zjistila, že mám strašně moc čtenářů. Hodím sem nějaký článek a během dne tam mám tak 7 komentářů a každý od někoho jiného. Mám hromadu stálých čtenářů a jsem za ně strašně vděčná. Když tu nejsem, rozhodla jsem se vás jmenovat. Budu se snažit tady poděkovat každému, ale omlouvám se, když na někoho zapomenu. Určitě mi to napište do komentářů!

Taky bych se teď měla zmínit o lidech, kteří čtou, ale nepíšou komentáře. Když jsem komentářů moc neměla, tak mě to strašně štvalo, ale teď, kdy už jsem zmoudřela, už mi to nejenže zas tak moc nevadí, ale ještě k tomu to teď i chápu. U některých článků i blogů taky vůbec nevím co napsat, i když nad ním přemýšlím třeba i hodinu! ;o)

Takže teda děkovačka, jo?

V první řadě rodině. Anča, Kriki, máma a asi Ája mě podporují jak blázen a jejich komentáře mě vždy potěší a povzbudí.

Kamarádi ze školy a jedna super slečna z tábora. Jsem ráda, že i když znají mé nálady a mou povahu, tak si pravidelně čtou. Verčiných dvanáct komentářů u článku mě tedy většinou zarazí a raději bych byla za jeden, ale potěší mě vždycky! ;o) Klárka s dobrýma článkama a strašně milýma komentářema. Elišce Röslerové se svýma Americkýma filmama a Lucce bez komentářů děkuji. ;o)

Pak jsou to lidi z blogů. Jiné tu snad ani nemám. Sirius, který mě strašně štve svýma kecama, ale je fajn a přinutila jsem ho ty zas*ané komentáře psát! ;o) Domča, s kterou se z nám z blogu snad nejdéle. Dále tu mám ty, které jsem objevila teď někdy a čtu jejich články a nahlížím jim tak do života. Smailice – Elisabeth, u té si vždycky uvědomím, jak jsem velká a jak je velká ona ;o) Standa; je zajímavé číst o blogu.cz od někoho, kdo je člověk; články, které mi vždycky něco řeknou ;o) Ivusha – Úžasné články a názory!! ;o) Mydoooom, jehož jméno bych v životě nedala dohromady, je můj nejnovější objev, který jsem vlastně neobjevila já, ale on mě ;o) Snad jediný kluk, kterého znám, co bloguje! Počítačový magor ;o)

Snad jsem na nikoho nezapomněla, ale stát se může cokoli ;o) Děkuji všem ještě jednou a doufám, že mě budete navštěvovat i nadále! ;o)

20 komentářů: „Děkovačka

 1. Doporucuju sluzbu Google analytics 🙂 teda jestli se to na blog.cz smi, nejsem si jistej 🙂 Je to monitorovaci sluzba, kde sledujes ruzne statistiky ze svych stranek – jaka je tvoje navstevnost, odkud jsou ctenari, odkud te vyhledali…..no monitoruje to i veci, ktere by jsi ty nepotrebovala :-)))

  To se mi líbí

 2. Normálně jsi mě inspirovala;-) Někdy bych něco takového také měla napsat:-))Děkuji moc za zmínění. Je moc pěkné, číst tam své jméno…:-[ Jinak jsi mi dala plno možných rad, kam se podívat;-) Za tí také dík:p

  To se mi líbí

 3. My mydoooom: To je v pohodě, zatím si vystačím s navrcholu ;o)Ivusha: Jsem ráda, že jsem tě inspirovala a vůbec nemáš zač děkovat ;o)Elisabeth: Není vůbec za co ;o)Sirius: Piš, jak bys řekl. Při psaní tamté věty jse se řídila tímto pravidlem ;o) No ja už se lekla že by prudění přestalo! ;o)

  To se mi líbí

 4. Souhlasim že sem ulítlá na americkejch filmech ale doufám že si mě jenom s nima nespojuješ… třeba od teď si mě spojuj s perfektní zábavou v Anglii 😉 Ach jo… už sme zas doma 😥

  To se mi líbí

 5. Tak děkuji za děkovačku a za poklonu, mimochodem nevím jestli už jsem ti to zdělila, ale doklady mám zpět (nemám ponětí, kdo všechno už to ví=O)) A mám tě ráda, snad se vydaří stavba…

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.