Tři věci, na které se fakt moc těším

Předem napsaný článek
Já se tak těším!! A hned na tři věci!!
1) Lubenec. Pojedeme tam od dneška do středy. Bohužel dost krátká doba na rozlučku, ale Vančurová je Vančurová (třídní učitelka)… Mám tu naší třídu strašně ráda a teď ještě víc. Už jsem to někam psala, ale asi už si uvědomujeme, že se moc neuvidíme a jsme pořád spolu, myslím si já. Je to hrozně fajn a budou mi moc chybět. Rozlučka, to bude řiť! Strašně se na ní těším!!!!!!!!!! Jsem z toho tak rozrušená, že píšu jako idiot několik vykřičníků a měla jsem chuť protáhnout několik slov! Nakonec jsem se ale ovládla. Aspoň vidíte, že se fakticky hrózně těšííímm!!! (ZASE!)
2) Tábor. Už abych na něm byla! Huráhuráhurara! Budu největší a bohužel tam budu i naposledy… Ale uvidím staré tváře a hodlám si to tam naposledy pořádně užít! Doufám jen, že mi náladu nezkazí teta Irma;oD
3) Seznamovák. Na ten jsem nadržená (více natěšená) už od doby, kdy jsem se dozvěděla, že jsem přijatá. Je od 1. 9., což mi připadá na hlavu padlé, protože jak mám vědět s kým si budu rozumět? No, já to teda už vím díky přípravce, ale co ti, co tam nechodili? A nebo co já, když mě strčí do jiné třídy než ty, s kterými si rozumím?? Ach jo… Ale stejně se strašně těším na ty úplně nový lidi, se kterými budu trávit možná 4 roky!!!
???
Doufám, že vás kvalita článku moc nezhnusila, ale nemohla jsem jinak! ;o)

20 komentářů: „Tři věci, na které se fakt moc těším

 1. Tak to mas fajne, pekne si to uzij. Ja zas budu veelmi daleko od CR, ale za to doma! 🙂 A vidim, ze cim dal tim vic mas reklam od tech tretiradejch blogeru (SONB, SB atd.) :-))

  To se mi líbí

 2. Doufám, že si to všechno pořádně užiješ, protože by tě to potom mrzelo tak, jak to mrzí mě ani rozlučku a ani polesní tábor jsem si neužila na plno, takže se klidně nech ztrhat z kůže, ale užívej si to! Mimochodem se na táboře vůbec neukážu, hrozně mě to mrzí, ale budu na Slovensku slibuji, že napíšu nějaký dopísek (dobře, tak víc dopísků,tralala tralala)!!!

  To se mi líbí

 3. Ježiš brouku!! Jak jsem četla ten tábor, úplně jsem se rozklepala!!! TAky už se fakt nemůžu dočkkkaaaaaat!!! A nový lidi!! Káji užij si seznamovák, seznámovák je fakt jedna z nejlepších "škol v přírodě"…prostě dokonalost!

  To se mi líbí

 4. Mydooooom: Nojo! Hlavne o tom napiš! hrozně se na to těším!!! ;o)Clars: Myslím, že jsem si to užila! ;o) Ale bylo to úplně jiné než mé představy! ;o) Ale bylo to super! A srášně móc mě mrzí, že  sis to neužila ty.. jak to???Elisabeth: ;o) DíkKiki: ;o)))))))))Standa: Chi, to mám od sestry ;o) Ona měla podobnou někdy někde ;oD

  To se mi líbí

 5. no prostě jsem si nějak neuvědomovala, že jsem tam naposled a tak jsem byla jen otrávená, tak to šlo nějak do pryč a ztratilo to své kouzlo..

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.