RD na stáncích!

Na oficiálních stránkách Červeného trpaslíka jsem se náhodou ve čtvrtek dozvěděla, že dávají po sériích Red dwarf k nějakým novinám na DVD. Hned jak jsem se to dozvěděla, oblíkla jsem si na sebe první, co jsem viděla a se strašně šťastným výrazem jsem se vydala na k potravinám do Čajkovského. Tak jsem ale zjistila, že ho tam nemají, ale řekli mi, že vedle v zelenině by být mohl. V zelenině, nonic.
Šla jsem tam, něco jsem vyžbleptla a paní za pultem začala hledat. Zjistila jsem, že jsem se o tom dozvěděla pozdě a že tento týden už prodávají jen druhou sérii. Naštěstí jí ale dvě první DVD zbyly a tak jsem je koupila oba!! Hurá! Úžasné, ne?
TAK VŠICHNI DO NEJBLIŽŠÍ TRAFIKY, nebo zeleniny…

20 komentářů: „RD na stáncích!

  1. Jo zkrátka dokud nebude doma všech 8 serií tak si neoddechnu 🙂 Sice  mám RD pálenýho ale když je na stánku jenom za 49 kč tak si ho koupím a každej správnej fanda by ho měl taky koupit  jelikož levněji ho už nesežene ..

    To se mi líbí

  2. Já to taky nechápou, neviděla…spíš viděla ty díly, který jsou podle mě ty nejhorší!!! Jo a už jsem je viděla na stáááncích"!!! Ale nekupuju si je…jenom si koupím 4 sérii!!! Ta je jasná, ta mi totiž chybí!! Anetka mi jí vrátí jenmom pod podmínkou, že jí ho vypálí Tučnák!! :-/:-/:-/:-/:-/

    To se mi líbí

  3. Elisabeth: Nojo, někdo na ten britský humor prostě není ;o))Krůta, Kiki a Verča: Tak se jí to prostě nelíbí! ;o) Nechte je, každý má jiný vkus, ne? ;o))

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.