Blog, poznatky a jiné

„Kam dát tento článek? Do jaké rubriky? Můj život? Mé úvahy? Ne, udělám novou rubriku. Mám už víc článků, které nevím kam dát. Udělám rubriku blog.“
Toto jsem si říkala už několikrát. Vždycky, když už jsem se do toho tak po třech měsících dala, zjistila jsem, že zas tak moc článků na téma blog nemám a tak jsem jí zase vymazala. Teď jsem se konečně rozhodla, že udělám rubrikupoznatky, jelikož poslední dobou pořád píšu o něčem, čeho jsem si všimla, co mi přišlo zajímavé a co jsem se dozvěděla teď.
Udělala jsem si tedy rubriku poznatky – strašně jí to tam slušelo – a začala jsem tam strkat jeden článek po druhém. U dubnu jsem zjistila, že moc článků na poznatky nemám. Tak jsem zase vrátila články do těch starých rubrik a slušivé poznatky jsem smazala. Ach jo.
Tak teď nevím, proč to sem píšu….
No… a tento článek kam? Do úvah? Nojo…

14 komentářů: „Blog, poznatky a jiné

  1. Souhlasím s Eliškou. Já sama mám hodně rubrik (a to vím, že bych neměla) a do většiny z nich dávám něco jenom příležitostně. A také mám "sklad mrtvých rubrik". ;o) Takže žádné strachy a klidně si tam rubriku "poznatky" dej!

    To se mi líbí

  2. Matouš: Kde myslíš, že to je? ;o) A Lubenec.. Nevím ;o)Ninive: No, asi si o mě budete myslet, že jsem dementní, ale nemám tušení, co jsou štítky, natož label… ;oDDEliška: No, ale já nemám ráda, když se ta rubrika nepoužívá a.. nevím ;oDCiarin: Sklad mrtvých rubrik je úžasný! Už dávno mě zaujal, ale u mě by se to moc neuplatnilo ;o)Verunenenka: ;o) Je t aime so much!Clars: To máš dobrý ;o) Ivusha: To nemám ráda, ale poslední dobou to tak vypadá ;o) Jen můj život ;o)) někdy ůvahy.. no, jak jsem psala ;oD

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.