Informační (omluvný?) článek

Ježiš. Před nějakou dobou jsem byla na blogu, kde bylo milion omluv za to, že autor/ka nepíše články. Já jsem si s pyšným pocitem říkala, že já už jsem žádnou omluvu nepsala takovou dobu a že už nikdy žádnou nenapíšu, protože se o blog skvěle starám a pravidelně dávám hezké a většinou kvalitní články. Bohužel ale poslední dobou svůj blog zanedbávám. Už by tu prý neměla být krize, ale asi tu ještě je. Ještě k tomu minimální přístup k internetu a počítači vůbec. Co pak mám dělat? Naneštěstí v pátek na víkend odjíždím a tři dny potom hned na tábor. To bych měla napsat několik článků, které by se postupně přidávaly. Ale.. jak to mám stíhat?
Už mi klesla návštěvnost. A klesá každou vteřinou, co nepíšu. Taky budete určitě naštvaní, že sem nic nepíšu.

18 komentářů: „Informační (omluvný?) článek

 1. Eliška: Jses zvlastni…kazdymu jde o navstevnost. Kdyby tulenovi neslo o navstevnost, nevymahala by se kvuli tomu tolik a nemela by tak skvely design. A o to preci v internetu jde. Velka navstevnost blogu, stranek = kvalitni blog, stranka 🙂

  To se mi líbí

 2. Eliška: no, mně nejde zas tak o navstevnost… ja ale hrozne ráda těším lidi a štve mě, že sem přestávají chodit.. že je přestávám bavit… ;o)Martin: Děkuji, budu se snažit. Jo, to pozastavování taky nechápu.. ;o)Mydoooom: Cože? No, když jsem dělala ten design, tak jsem rozhodně nemyslela na návštěvnost ;oD a myslím, že kdyby mi o ní šlo tak strašně, tak už bych dávno ztlumila tu žlutou, když na ní vši nadáváte, že je moc zářivá a že pak vidíte všechno modře ;oDD ale jsem strašně ráda, nadšená, udivená a šťastná, že se ti zdá tak skvělý!!!! ;o)

  To se mi líbí

 3. Piš jak často chceš, ne?xD Je mi šumafuk, jestli sem budeš chrlit jeden článek za druhým, nebo napíšeš jeden za měsíc. Vždyť je to tvůj blog, dělej si co chceš.Mimochodem omluvy za nepsání na blog patří do říše bložínků a didlinek, kterými tolik opovrhuješ.:)Stejně tak ono tzv. pozastavování, které zmiňuje Marťas. Na jiným blogu než didlinek jsem to neviděl.

  To se mi líbí

 4. čauky, nechci tě odsoudit, ale když nemůžeš psát články tak kvůli tomu nepiš omluvné články… vždyť stačí napsat jenom dodatek pod nějakej aktuální článek – tyhle "omluvný" články mi přijdou na nic a ubohý, vždyť je to jedno, že zrovna nemůžeš psát… lidi to pochopí a pokud se jim tvůj blog opravdu líbil tak sem budou chodit i přesto dál 🙂 a stou návštěvností no nedá se říct, že by mi na ní vůbec nezáleželo to fakt ne, ale přece se kvůli tomu nezbláznim 🙂 mimochodem krásnej design – takovej optimistickej 🙂

  To se mi líbí

 5. Návštěvnost neřeš ;o) To co ty máš za jeden den, nemám já ani za dva měsíce, takže klídek :o) Uvědom si, o co ti jde. Informovat lidi, bavit je a nebo se jen vypsat, což baví tebe samotnou???:o)

  To se mi líbí

 6. Není za co se omlouvat! Já sama si omezuji počítač a je to pravda. Náštěvnost na blogu není všechno. Hlavní jsou komentáře. Prázdniny strávené u počítače? Fuj!

  To se mi líbí

 7. Nevěděla jsem, že tento bude vyvolávat takové ozvěny! Děkuju! Mám vás ráda ja jsem vám vděčná!Standa: No, já už mám omluvy 2, s touhle 3. Asi z tohoto blogu udělám diddlablog! ;oDDherzig-traum: Jo, to máš pravdu ;o) Děkuji a dekuji taky za pochvalu blogu. ;o)Mydoooom: ;o)Elizabeth: Poslední větu jsem nepochopila ;oDIvusha: Ale mě to strašně štve! Vši na mě zapomenou! ;o)) A já jsem přeci nezapomenutelná! ;oDDDCiarin: Dík moc ;o)

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.