Mé skvělé prázdniny

Moji stálí čtenáři si jistě do mysli vryli datum 16. 7. Celý den vyčkávali nový článek, další den to samé. Nedočkali se. Až teď. Měla jsem v plánu přijet z tábora kolem dvou hodin, pak ucpat vanu, psát a něco napsat. Mé plány byly ale 70% zhatěny. Přijeli jsme totiž až někdy v 5 a můj počítač stále nefunguje. Ještě k tomu nejsem pořád v novém, ale ve starém bytě, kde jsou všude krabice, všude je ozvěna, holé stěny a neskutečný bordel.
K tomu extrémně divnému konci tábora přišly ještě zprávy, o kterých jsem psala, a zase jsem se složila. Složení už trvá druhý den a projevuje se neustálou fyzickou a hlavně psychickou únavou. Jen koukám na Červeného trpaslíka a jím sladkosti, co mi zbyli a k tomu piju, protože mě zase bolí hlava. Mám v plánu napsat o táboru sakra dlouhý článek plný hromady hlášek, pocitů a událostí, jenže… devatenáctého jedu s mámou na jiný tábor, kde ona bude dělat zdravotnici, což znamená, že tam taky moct psát nebudu, takže kdy to mám stihnout? A hlavně, kdy a kde to mám dát na net? Toto píšu 17. 7., 18:09, vedle mě se chodí s krabicemi a rozmontovávají se skříně. Já dělám, že to nevidím a píšu v hromadě prachu zasypaná pytli s oblečením a již několikrát zmíněnými krabicemi. Máma pořád řve na tátu a táta chodí se svým stálým utrápeným výrazem a všechno, co máma vyhodí, prohlíží a zase vyndává. KDP. (čti: Kurva, do prdele)
Dneska jsem byla půlku dne pryč. Musely jsme s mámou nakoupit, pak jít na úřad ověřit nějaké papíry k tomu bytu, ke kadeřnici a do opravny s notebookama. Závěr: Jsem utahaná, smutná z toho, že ten můj brouček furt nefunguje a že si nemůžu povídat s lidmi z tábora, ale někde dole hrozně šťastná z toho, jak mi to sluší a nešťastná z mého zjevu ohledně pleti. A sestra je ve Španělsku, dělá au-pair. Ach jo. Rodina má 2 sluhy a šoféra, děti jsou hodné. To má jako dovolenou ;o)
Nemám tušení, kdy s tento článek na net dostane a kdy se na net dostanu já, abych vám mohla odpovídat na komentáře, a já nevím, co ještě. Tak si nemyslete, že na tulene seru!
BŠ, Karolínka
(Tento článek mi Kája předala v kartě z foťáku, myslím si ale, že stejně nechápete jak to myslím! Prostě bylo to předáno mně, Kristýnce) Mějte se zatím krásně a užívejte si prázdnin! Karolínka a kus Kristýnka!

14 komentářů: „Mé skvělé prázdniny

  1. Chudáku já ale nemám přístup k netu celý prázdniny (tedkon je to vyjimka) jinak sem nebudu moct–az na konci prazdnin! Červenýho trpaslíka sem zacala kupovat se zpozdenim az 5.serii ale nastesti v nekterych trafikach meli stare takze mi chybi jen 4 a 8. A sem stastna ze je mam. P.S:Tý jo au-pair… to je hustý!! 🙂

    To se mi líbí

  2. Maty: Aspoň něco? Cs!Anetinečko!!!!! Seš blboučká! Mělas zůstat tady v tom nesnesitelným bordelu! Teď je tu voňavo.. Kam se poděli ty tvoje nohy?? ;o((( Mám tě strašně ráda a strašně se na tebe těším!!!! Neoběs se!!!!!Eliška: Mě chybí celý zbytek od 6 ;o(( Takže 7 a 8 ;oDMartin: HezkýElisabeth: ;oD to edy musíš! ;o) Né. děkuju ;o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.