Co jsem přijela, už zase odjíždím…

Právě jsem se viděla s Verčou a co z toho vyšlo? Všichni ji nenáviďte, protože kvůli ní zase jedu pryč. Bohužel teď, když jsem slíbila Elisabeth, že budu pořád tady a články budou přibývat jako na běžícím pásu, to budu muset porušit. Ještě dneska v půl šesté pojedu s Verčou na její chalupu.
Dnešek kromě této události přitáhl taky mou brigádu. Nastupuju 4. 8., v den, kdy máme naplánováno stěhování, takže se toho vůbec nezúčastním, což mi vůči mámě připadá hnusné, jenže… Taky jsem kvůli tomu hrozně nervózní, má první práce! Vůbec nevím, jak se dělá s kasou a počítat, kolik vrátím? No, z toho se po**! ;o)
Doufám, že dopíšu článek o tom druhém táboře, ale nevímnevím, tak s tím raději moc nepočítejte, ale mějte mě rádi a v neděli sem zase zavítejte, děkuji ;o)

15 komentářů: „Co jsem přijela, už zase odjíždím…

 1. Anetko, už jsem začala povídat, jenže osud si nepřeje, abyste se něco dozvěděli. Celý úžasný a 100% vtipný článek se mi vymazal. Já už nemám sílu to psát dál. Zase se mi to vymazalo, Stando! Nešlo by s tím něco udělat?Marťas: DěkujuElisabeth: ;oD Díky ;)Krůta: to samé, co Anče ;o)Kikinka: Budu, pozdravuj všechny! ;o))))Mona?: Hmmm…

  To se mi líbí

 2. Nejsem sice standa (no kecám standa jsem) ale většinou pomůže  když si zaškrtneš to automatické ukládání když píšeš článek 🙂 On se blog po určitém čase automaticky odhlašuje a rozepsané články jsou v trapu:( ale když budeš mít zaškrtnuté to automatické ukládání tak by měl zůstat v rozepsaných

  To se mi líbí

 3. ale to nikdy nevíš, siriusáku. život je pes!!ps: sedim v Palmě Mallorce v mekáči, zapnu tvůj blog a vidim: "Se zubní protézou se nevěnujte orálnímu sexu při stavu bez tíže" ,o))))

  To se mi líbí

 4. Siriusak: Ale? No kdo by to řekl? To jsem ráda, žes mi to takhle vysvětlil, ale to jsem už věděla. Automatické ukládání jsem dala, ale neuložilo se mi ani prd. Proč, to je mi záhadou!Aneta: ;oDDD

  To se mi líbí

 5. ahojky…Jjá sem KláraŠtumarová – ta z Litoměřický!!!!:Dkdyýtak taky kukni na můj bloček:)))Dííík a zahlásni pro mě mám tam nad rubrikama motto a tam to je tak díík!!!!!!!!:)

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.