Tak to jednou blog.blog.cz vyhlásil soutěž…

Jak mě znáte, soutěže nejsou nic moc pro mě. Blog.blog.cz už jich vyhlásil dost, ale vždycky jsem si říkala, že stejně je blogů hrozně moc a proto nemám šanci umístit se aspoň v prvních 200. Samozřejmě k tomu přispěla i moje všude známá lenost; Co bych se s něčím srala, když to stejně nikam nepovede. Ještě, musím uznat, jsem se bála, co tomu řeknete vy, když najednou tady budu mít soutěž. Jak vám to sem napíšu? Jak to přijmete?
No. Tak jsem zase viděla nějakou soutěž. Koukala jsem na ní a říkala si: mám, nemám, mám, nemám. Pak mě napadlo, jak by to mohlo vypadat. Mám, nemám, mám, nemám. A mohla bych k tomu ještě tohle přidat. Mám, nemám, mám. No, nějak se to vyvrbí.
A vyvrbilo. Včera jsem neměla co dělat a tak jsem začala dělat fotky, pak jsem začala dělat jiné fotky, pak jsem hysterčila, jelikož jsem myslela, že můj notebook nemá PrintScreen, pak jsem upravovala, upravovala, dávala oči v sloup nad debilností upravovacích programů, upravovala, upravovala a usmála se nad konečným výsledkem. Nic extra, ale jsem na to hrdá! A jsem hrdá i na svůj blog!
Jen mě mrzí, že na tom není vidět, jak dlouho jsem se s tím dělala, ale to je patrně normální. ;o)
Můj výtvor jsem kvůli té soutěži (fůj! z toho se mi ježí hrst!) musela zmenšit na 220 x 220 pixelů, což vůbec nevím kolik je. Výtvor byl vytvářen v nevědomosti o tom, že to musí být takhle velké, respektive malé, a čtvercovité a tak je to dokonalé jen, když je to velké, což si můžete prohlédnout zde.
Na brzkou shledanou a vězte, že jsem furt taková, jakou mě znáte!
PS: Zmenšování probíhalo tak, že jsem si naměřila, kolik to má být u jiného obrázku, který se účastnil, pravítkem a pak jsem ho přikládala k obrazovce a zmenšovala a zvětšovala obrázek. Když to viděla máma, myslela si, že jsem se zbláznila.

10 komentářů: „Tak to jednou blog.blog.cz vyhlásil soutěž…

  1. heh hustej obrázek… xD já jsme teda do programů nelezla (mno dobre.. napsala jsme jen nazev blogu) páč na tom papíře to nešlo kvůli zmenšení přečíst… xD ale jinak máš hezkej blog…. zeleno žlutej obě barvy mám ráda.. tak páčesko

    To se mi líbí

  2. jestli máš aspon photofiltre , klikneš na obrázek pravým tlačítkem a měla bys mezi tím najít něco jako velikost obrázku nebo image size ( já to mám v  AJ teda xD) a tam si to nastavíš v potřebných pixelech…(jo těch 220 x 220…ale já bych to pravítkem nenaměřila klobouk dolů :D) snad je to k něčemu platné :)…nebo spíš ted už ne..tak do budoucna x)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.