Ohlédnutí za vzhledem + I need your help!

Včera jsem se 4 hodiny dělala s novým designem na tento blog. Vždycky jsem nějaký udělala a zjistila, že se mi zas tak moc nelíbí. Zkoušela jsem jich hodně, ale nic nebylo podle mých představ. Abych vám mé představy přiblížila, řeknu vám je. Od mého začátku blog, kromě jednoho úletu, který nebyl myšlen vážně, vypadá tak nějak pořád stejně. Vždy vyzařující teplo a veselý. A snad vždycky tu byla žlutá. Já jí mám ráda a připadá mi, že se hodí ke všem barvám. Už mi ale leze na krk. Pořád jen žlutá. Poslední dobou tu taky byla zelená a modrá. Chtěla bych změnu, ale všechno, co je v jiných barvách mi buď připadá hnusný, nebo chladný. A Když už se mi to líbí, tak se to zase nelíbí mým veleváženým poradcům! ;o)
Poprvé jsem použila oddělovač, pro slaboduché: Klikněte na „celý článek“ ;o)

Abyste měli představu, bude módní přehlídka mých designů ;o)
Poprvé a nejdéle tu byl design, který mi pomáhala dělat, nebo spíš dělala, Anča. (Pro ty, co nevědí, kdo to je: Moje sestra Aneta) Měla jsem ho tu od 13. 6. 2006 do 31. 8. 2007. Nejdelší dobu. Rok a 3 měsíce. Mám k němu vztah ;o) Více si můžete prohlédnoutzde.
U tohoto designu jsem přešla na tento. Myslím, že ten se mi sakra povedl! Opravdu jsem na něj sakra hrdá! ;o) Jak vidíte, byla to velká změna. Z úplně žlutého na teploučkou. Tulení tulení se mi líbilo taky, ale tohle! Hlavně jsem hrozně pyšná na tu kytku nahoře! Měla jsem ho tu od 1.9.07 do 24. 3. 0. To byla mnohem kratší doba, zhruba 7 měsíců, ale pořád patří k těm, co tu byly nejdéle, jelikož teď už se to střídá, myslím, nějak moc rychle. ;o) Tady je:
Tento hezký a podle mě elegantní vzhled se vyměnil tímto článkem za výše zmíněný úlet. Byla to sranda na míň než týden. Všichni jste se lekli a pak jsme střízlivě zase přešli na jiný design. Ta hrůza tu byla tedy od 23. 4. do 26. 3. 08.
Tak. Teď je tady problém. Vůbec nevím, co jsem měla teď. Jestli jsem udělala něco nového, nebo jestli jsem zůstala u toho starého… No, koukám se všude možně a nevypadá to, že jsem se asi vrátila k tomu starému, protože jsem nenašla jediný obrázek, který by ukazoval, že jsem měla něco jiného. Jestli si ale vzpomínáte, šup mi to říct!
Tak tedy ten design, na který si nemůžu vzpomenout, jsem měla až do mistrovství hokeje, kdy jsem měla blog v národních barvách. Bylo to jen do doby, kdy jsme to projeli, takže ;o( Zhruba od 4. 5. 2008 do ? Do kdy?
Od toho kdy mám tenhle design. Líbí se mi, ale už bych ho změnila ;o) To bych to teď měla něco kolem čtyř měsíců. Je to krátká doba? Já myslím, že celkem jo. Na mně jo ;o)
Tak teď tu tedy sídlí tento
A já chci, abyste mi pomohli vybrat vzhled na další čas ;o) Včera a dneska jsem zkoušela mnoho, mnoho designů a nemůžu si vybrat. Poradci mi radí blbě a tak je to na vás! ;oD Ještě bych chtěla upozornit na jednu důležitou věc, barvy nejsou konečné! Ty si asi u dvou budu ještě upravovat, takže to, u kterých napíšu něco o barvách, posuzujte jako nápad a ne jako barvy, ano? Merci beaucoup!
První vzhled je možná až moc jednoduchý, barevný a dětský. Jmenuje se Barvičky (d1)
„Proužky Chodov“ (d2) dostaly své jméno podle toho, že jsem ty proužky dělala z reklamy na centrum Chodov ;o))) Je hodně světlé a připadá mi, že se hodí spíše na léto než na podzim, ale mým poradcům se to líbilo. Uvidíme, ale připadá mi to prostě až moc barevné ;o)
Tento design se mi moc líbí, protože je zvláštní. Je zajímavý a ještě jsem nic podobného neměla ;o) „Vykousnuté čtverečky (d3)“:
Fialová písmena (d4) mám i v zeleném. Hrozně dlouho jsem se s nima srala ;o)
Hehe, další je asi moc tmavý, Hnědé proužky (d5) Barvy můžu dát jinak a „Vyzrálého tuleně“ neberte vážně ;oD Dělala jsem to v malování a bylo by to jinak, samozřejmě ;o)
A poslední, které jsem ale dělala jako první. Modré (d6), které ale může měnit barvy, jak si řeknete. ;o)
To je všechno. Hlasujte TADY! Děkuju za každý hlas!

11 komentářů: „Ohlédnutí za vzhledem + I need your help!

 1. Už asi vám co jsi měla před MS, ale nejsem si jistá, myslím, že jsi měla takový ten ornament, co jsem měla já, jak se ti tak líbil, ale na barvy si vážně nevzpomenu, nejsem génius. Taky bych měla napsat, že tě obdivuji, jelikož mě se na nějaký nový vzhled vůbec nechce ani sáhnout…

  To se mi líbí

 2. Hmmm… Jsem pro ty zelené čtverečky, které jsou (myslím si) ty nejlepší. Ten modrý ale také ujde a z celkového počtu se mi stejně nejvíc líbí ten první "Tulení tulení" :o). Ten druhý se mi ovšem nějak nezobrazuje…

  To se mi líbí

 3. Sakra zapeklité vybírání. Asi se zdržím hlasování, nějak se mi nelíbí ani jeden design. To pozadí je vždy takové, neee nesedí. Možná ty hnědé proužky – 5. možnost. Ale dala bych jiné záhlaví, ne ten škrabopis:oP To, co máš ted, je supr a moc se mi líbí. Ale jestli opravdu toužíš po změně, tak jen do toho. Nech se vést sama sebou;o)

  To se mi líbí

 4. Tak, a je poznat, kdo je tady vyspělý a kdo ne, protože já souhlasím s Elisabeth, která je mého vyspělého věku a může volit,o) Mně se taky moc nelíbí ani jeden – ten první je hnusnej,o), ten druhej je chodov, je to poznat a je to moc "flashy", ten zelenej je jako z blbýho blogu o kompech napsanýho IT maniakem 13 let, ten fialovej je moje Nora před dvěma rokama na bloguje.cz,o))), ten modrej je kitsch kitsch. ten hnědej je asi nejstřízlivější a nejvyzrálejší, ano ale nejlepší na světě taky neni. Nadechni se, všechno smaž a za tejden se na to zase vrhni. Jsi hvězda!!!

  To se mi líbí

 5. Já jako jeden z tvých poradců (kteří vůbec neradili špatně 😀 ) jsem hlasovala pro ten modrej úplně poslední…líbí se mi nejvíc a po něm ten duhej-proužky Chodov… Uvidíš podle hlasů a taky jak se rozhodneš ty—ale určitě je nemaž to by byla škoda! 🙂

  To se mi líbí

 6. nějak mi chybí v anketě – ponechat současný 🙂 ale, abych se také vyjádřila – hlavně ne proužky – při představě, že si čtu článek a pak při pohledu kamkoliv mám stále v očích, či lépe řečeno, vidím pruhatě, mě trošku zebe 🙂

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.