Bylo to tu a je to v řiti

No, není to ani pracovní týden, kdy jsem psala, jak se do nové školy těším a dnes bych to klidně ještě posunula a dala si celé prázdniny znova. Jsem příšerně nervózní a můžu říct, že jsem tonečekala. Opravdu. Pořád mi břicho dává najevo, že za už zítra to začne. Teď je jediná věc, na kterou se těším, to učení. Až se sama divím.
Ach bože. Zítra touhle dobou už budu tak trochu vědět, s kým budu chodit do třídy a budu se připravovat k odjezdu na seznamovací kurz, jak píšou. Nejhorší je, že vůbec nevím, jak ten zítřek bude probíhat. Dozvěděla jsem se, že zítra, prvního září v pondělí, půjdu do školy, jako každý jiný. Tam ztrávím hodinu nebo dvě a pak? Nevím, odjíždí se až ve 14, takže nevím! Ještě ani nevím, jak to udělám s kufrem. Budu se vracet? Přiveze mě pak matka? Chci, aby mě přivezla matka? ;oD Jsem z toho vedle… Nevím, co mě čeká a už vůbec, jak to bude probíhat. To jsem ještě včera byla v pohodě!
Aspoň, že už nám zveřejnili rozvrh, i když se v něm moc nevyznám. Co je to DQ? ;oD
Další strašná, přímo úděsná věc je ta mapa, co mám na xichtě! Takhle strašnou pleť jsem ještě snad neměla a teď s ní mám přijít před nové lidi! No, divila bych se, kdyby se nelekli! ;o/ Asi ze sebe udělám muslimku… Jiné řešení nevidím… Tak. Ještě bych se chtěla rozloučit a upozornit vás, že příští týden tady nic nebude, jelikož tedy odjíždím.Nebudu sem házet ani žádné předpřipravené články, protože jsem líná.
Držte mi palce! Budu na vás vzpomínat. S pánem Bohem!

22 komentářů: „Bylo to tu a je to v řiti

 1. První dny ve škole jsou vždy takové organizační, kde si přečteme seznam žáků, školní řád a potom všelijaké kecy. No a ty dvojpísenné značky na rozvrhu jsou zkráceninou příjmení profesora a to trojčíslo vedle znamené místnost, učebna. A seznamováku se vůbec neboj, je to nejlepší výlet, který můžeš během studia na gymplu mít 😉

  To se mi líbí

 2. Přeju Ti hodně štěstí ve škole a mnoho úspěchů. Zároveň jsem se chtěl omluvit za to, že se dostatečně nevyjadřuji k tvým článkům, ale hold nemám čas. Teď se to už změní. Budu většinou doma.

  To se mi líbí

 3. Kájo, těš se, ten seznamovák bude jedna velká kalba, a věř, že čím mladší jsi, tím jsou kalby lepší a jsou z nich lepší historky,o) Bude to legrace, uvidíš… závidim ti to, špunte!

  To se mi líbí

 4. Já jsem sice taky little bit nervous, ale moooc se těšim na ty lidi. Teda když to tak vezmu tak jsem spíš zvědavá =D Tak si budeme držet palce, určitě ty 4 roky budou supeeeeeeeeer!!!!!!!Ps: to za tebou je kuchyň? Hezká.  Neotáčej se, myslim tu fotku a lá muslimka =)

  To se mi líbí

 5. Ráno bude líp, protože plynutí času nezabráníš:o) Já byla tak šíleně nervozní den před ústní maturitou, že mě rozbolelo břicho,brněla mi hlava, tak jsem jen tupě ležela v posteli a snažila se nemyslet.Držím palečky, ať zítra dobře zapůsobíš.Tvoji noví spolužáci Tě budou poznávat 4 roky, určitě zapomenou, jestli jsi měla na obličeji Krkonoše nebo Polabskou nížinu :o)

  To se mi líbí

 6. Tak co kájo? Určitě o tom napiš článek. Já jsem to udělala, na mym novym blogu =) U mě na škole to dopadlo ok. Tak snad se ti zadařilo a přeju hodně štěstí do těch 4 let =)

  To se mi líbí

 7. Bude to určitě fajn–já byla už v sobotu až do dneška(pondělí) a bylo to vážně bezvadný!! Super spolužáci(sympatický), dobrý a někdy i vtipný učitelé(taky sympatický) a všechny ty akce co sme spolu zažili!! Musím ale říct že se mi asi nejvíc z celýho pobytu líbil ten výlet na 4 hodiny kdy jsme byli rozdělený do skupinek (3kluci, 3holky-aspon v mé skupine) a pak jsme sli tak 4kilometrů(celkem 7-8km) pro schovaný šifry. No bylo to bezva sme si pokecali, prolejzali lesem, polem apod… supr!!! 🙂

  To se mi líbí

 8. Každý to asi zažije, že jde na novou školu a neví jak to tam chodí.. 🙂 Já měla tu výhodu, že jsem tu školu znala dobře a šlo na ni hodně mých spolužáků. Seznamovací kurz jsme (bihužel) neměli, ale stejně jsem nevěděla co si mam vzít s sebou prvního září 🙂

  To se mi líbí

 9. Mydoooom: Já nejsem zas tak blbá, že bych nevěděla, co jsou ty písmena, ale vůbec mě nenapadlo, co je pcp a nenapadá, co je dq! ;o)Marťas: ale to je v pohodě, já jsem měla sice času dost, ale nečetla jsem vůbec žádný blog a teď, kdy čas mít nebudu to bude ještě horší, takže se omlouvám teď i já tobě  a všem, které jsem četla a ráda bych četla dál, ale nějak na to nemám náladu ;o/Matouš: Brouku! Já tě miluju! ;o)Nora: Kallby nebyly! ;oD A zase nemám co vyprávět ;oD .. Ach, já ta slušná dívenka ;o)Carolyn: Určitě to bude užasný ;o) a tak kuchyň je ze starýho bytu ;oDDElisabeth: No, ráno líp nebylo, bylo to ještě horší, ale to se dozvíš v dalším článku ;o) PS: Polabská nížina zmizela a během seznamováku se mi na obličeji vytrořily Alpy a pak se změnily na nížinu s občasnými kopečky ;oDEliška: To muselo být super!! Jsem ráda, že se ti tam líbilo a líbí!! Zatím, jak jsem slyšela, tak se tam líbí všem ;o) Jsem za to strašně ráda ;o)Maxie s přehlasovaným e: Se mnou tam šel spolužák ze třídy, ale šel do C. Musím ale říct, že jsem ráda, protože raději skočím do úplně nového kolektivu sama. Kdybych tam měla někoho z Lupáčovky, upnula bych se na něj a s ostatními bych se tak nebavila. Myslím ;o)Kikinka: Dopadlo, je to FAjn ;o)Willynka: Už jsem zapomněla, kde to bylo, ale zítra se to dozvím ;o)Ivusha: Děkuju, děkuju moc ;o)Co to je za nick? Ještě, že vím, jak se kopíruje ;oD: Cwoki$h^^: jó? No dík, tobě taky Neril. Ach joMona: Nojo ;o) Jsem ráda, že se všem na svých školách líbí ;o)Všimli jste si, že jsem měla 15 komentářů bez mého zasahování? Děkuju všem moc! ;o)

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.