Svatá prostato

Na prostatu silou přírody!
Pro začátek se pánové můžete tvářit, že o nic nejde. Na malou běháte často proto, že dodržujete pitný režim a vypijete tři litry vody vody denně, Váš milostný život pokulhává zkrátka z toho důvodu, že máte svůj věk. Pro občasný náhlý únik moči si také najdete výmluvu. Ale dřív nebo později si to budete muset otevřeně přiznat – máte problémy s prostatou! Pokud je Vám více než padesát, hodně kouříte, aktivně nesportujete a rád si dopřejete skleničku, nemůžete se divit. Správně ovšem tušíte, že existují látky, které Vám pomohou. Palmička trpasličí nachází uplatnní při obtížích s močením, slivoň africká zase pomáhá blokovat růstové faktory prostaty, aniž by došlo k negativnímu vlivu na sexuální potenci a v neposlední řadě vrbová malokvětá. Ta má antioxidační schopnosti. Extrakty z těchto bylin naleznete v doplňku stravy Proval Epi, kerý tak blahodárně působí na činnost prostaty. Proval Epi, který ke své plné spokojenosti vyzkoušelo 98% uživatelů zakoupíte bez receptu v laždé lékárně. A díky systému Valosun Garance se zárukou spokojenosti ic jeho koupí neriskujete.
…z novin 24 hodin
Ani nevím, proč jsem si tu prostatu tak oblíbila. Začalo to reklamou na Prostenal, kde jsem se poprvé s prostatou seznámila a kde se ptali „Máte problémy s prostatou?“ a já se u toho vždycky strašně smála. Patrně se mi také líbilo, že to mají jen můži. Byla doba, kdy jsem všude vyřvávala, že mám prostatické problémy a myslím, že už není týden, kdy bych se o tom nahlas a nebo jen v duchu nezmínila.
Dneska po škole jsem si v autobusu otevřela 24ku a tam na mě vykoukl tento článek na lososovém podkladu. Už název „Na prostatu silou přírody“ způsobil, že se mi začali cukat koutky. Vím, že je to nemoc a že žádná nemoc není vtipná, ale já mám ke své prostatě zvláštní citový vztah, který pochybuju, že někdo pochopí. Mám ji prostě ráda.
Možná se teď divíte, proč to sem píšu, ale když mě napadlo vás o tom seznámit, tak jsem myslela, že to bude zajímavější a bude to mít pointu. Nevadí. Teď, protože nikdy nesmíme zpochybnit svůj výtvor mám takovýto důvod: Tento blog je o mém životě a můj život se točí i kolem prostaty a ještě k tomu si myslím, že je to důležitá informace a že by to měli vědět všichni! ;o)
PS: Pokračování Seznámení s gymlitem bude. Už je to sepsáno skoro všechno, ale konec nějak vázne, ale i kdybych ten konec nedopsala, hodím vám to sem bez něj. je toho celkem dost ;o)

11 komentářů: „Svatá prostato

  1. Docela zajímavé, že tě tak chytla prostata, vážně by mě zajímalo, jestli za to může jen ta blbá reklama…A zrovna předevčírem jsme měli GYPO (gynekologie a porodnictví) a také padlo na téma prostata a je celkem zvláštní, že většina lidí ani nevědělo, kde je prostata v těle umístěna, asi to bude tím, že anatomie byla jen v prváku… Jen tak mimochodem víte to vy, kde je prostata umístěna?

    To se mi líbí

  2. Eliška: Že? Já si to myslela! ;oDMydoooom: Jo? No tak to jsem ráda, že o mé oblíbené nemoci vím něco vícNora: Něco víc… Ech. Nevím, jestli tu mojí holku prostatu mám pořád tak ráda.. ;oD Asi jo a ještě víc!Clars:Myslela je, že je jinde a teď jsem z toho taková dost vedle… ;oDCiarin: Hehehe, to jsem ráda ;oDMachina: Hyperaktivní močový měchýř? Jo! To je lepší! Díky za typ! ;oDJPG: To jsem ráda, že to vím! ;oDSiriusak: Psaní o prostatě znamená, že dopsívám? ;oDJulii seru s těma smailíkama. Vás také?

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.