Krize je nevítaná krize

Jsem si jistá, že většina z vás už aspoň v duchu nadávala nebo aspoň zpozorovala to, že už jsem sem dlouho nedala žádný článek. Máme tu totiž zase krizi.

Kromě toho, že mě už asi měsíc v kuse bolí hlava, mám i chvilkové nálady, které mají většinou podobné znaky jako únava a smutek a k tomu nějaké věci, co se přihodí během dne, nebo na co si vzpomenu.

Ale myslím, že ta svině hlava za to může nejvíce. Mám už jí dost!

Já už s ní nechci bojovat! Mě už nebaví pořád jen pít nebo pít a brát si prášky! Mně už je z té vody a jakéhokoli pití špatně! Nechci pít!!!!! Leze mi to na nervy, jak na to pořád musím myslet a jak mě bolí hlava stejně, když piju i když nepiju! Ve škole to začne, během dne se to pomaličku zvětšuje a pak jdu spát v devět, abych to necítila a probudila se bez bolesti, bohužel další den tak za 8 hodin to začne na novo. Většinou ať chlastám nebo ne… Já už proti ní bojovat nechci! Nemám sílu, *****!

8 komentářů: „Krize je nevítaná krize

  1. Jo to znám!! Na začátku září me taky pořád pořád bolela hlava!!! Moc sem si prášky nebrala a snažila sem se pít (ale moc nepiju 😀 ) takže mě prostě celej den třeštila hlava!! Přesně jak ty sem si řikala že si pudu lehnout a že se to přes noc uklidní…ráno sem se vzbudila a cejtila sem jak se mi ta bolest pomalinku žene do hlavy…!! hrůůůza Mamka řiká že to bylo ze "stresu" z nový školy … nevim ale tak po týdnu(dvou) to přestalo!! díky bohu 🙂 Takže přeju hodně štěstí

    To se mi líbí

  2. to je tím hnusným počasím, podzimní deprese na mě taky padá – až je mi z toho zle.já mívám bolesti hlavy hlavně z krční páteře (resp. vazů kolem ní) – ale doktor mi řekl – protahovat, protahovat, protahovat – tak se furt protahuju 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.