Jsem velká holka… ?

Nechci vám vyprávět o vykonávání potřebě ve škole nebo kdekoli jinde na veřejných záchodcích, kde větu „Jsem velká holka“ používám asi nejvíce. Ne, chci vám vyprávět o mé první zkušenosti s diskotékou, která se platí a která není pořádaná třídní učitelkou. Byla jsem na první diskotéce. Jsem velká holka?
Patrně už to tak bude. Mám občanku, dá se říct, že mám prsa, oblékáním strávím denně 30 minut a dojíždím metrem a autobusem do školy, která už není povinná. Svůj život ale již vidím černě a dost krátce. Vždyť už jsem prakticky mrtvá! Za chvíli mi bude 20, porodím, opustí mě přítel, opustí mě děti, vyhodí mě z práce, přijdu do důchodu – pokud ho mezi tím neposunou na osmdesát let – a už mi budou strojit hezký malý obřad. Vždyť už jsem strašně stará!
Před patnáctkou jsem si říkala, i jsem o tom psala, že se na ní netěším. Že bych chtěla být navždy dítě. No. A během rozlučky s Lupáčovkou jsem zjistila, že je to fajn! A že si mám života pořádně užívat, dokud moje kraviny budu moct na někoho svést. Myslím tím tu strašnou holku, která se mi ale zamlouvá pořád a pořád víc. Puberta! Já jsem nikam moc nechodila. Všichni kolem mě byli pořád někde a vyprávěli, jak zvraceli na kočku, a já nic. Tak se to snad změní. (Hihihi, jestli si tohle přečte máma, bude určitě hrozně ráda)
Je to malý krok pro lidstvo, ale velký krok pro člověka. Jak se to bude vyvíjet? Sledujte dál naší reality show!
PS: O diskotéce budu vyprávět v dalším článku. Rozhodla jsem se, že tohle nechám o samotě a nudnější věci z mého deníku přenechám do samotného článku.

24 komentářů: „Jsem velká holka… ?

 1. V poho…tohle byla taky moje premiéra diskotéky…=D…teda na jedný jsem byla ale 10min. =D…a pak ješte loni v Chorvatsku, kde jsem rozflákala nechtěně skleničku =D…ale jinak moe premiéra též =D..

  To se mi líbí

 2. Hele, kolik vám tak je? Já tady budu asi za starou papriku, nicméně jsem ještě neporodila a manžel ani děti mě neopustili ;o) Jo a první diskotéku si už ale vážně nepamatuju… Jisté je, že jsem na ní určitě někde byla a pak následovalo moje diskoobdobí, kdy jsem si tam chodila dělat z lidí srandu… A přesto se ještě necítím jako velká holka!

  To se mi líbí

 3. 😀 😀 😀 tak z tohohle článku fakt nemůžu!!!! ten druhej odstavec je nejlepší!!!!!!!!!! Krav pořád dál dyt to vždycky můžeš na někoho svést!! 😛 Už si naše velká holka 🙂 která MÁ život před sebou 😉

  To se mi líbí

 4. taky se cítím jako vykopávka… své "diskoobdobí" mám taky odzvoněné – hlasitá hudba, všude plno puberťáku, či cizinců, zahuleno, každý do člověka strká, pak nechutná cesta domů noční tramvají……. chjo, ti závidím, že to máš ještě před sebou 🙂

  To se mi líbí

 5. Taky jsem si říkala, že jsem velká holka, když jsem šla před měsícem a něco poprvé na diskotéku. Ale už si to tolik nemyslim 😀 U nás jsem taky vždycky slýchala jak smíchali nějaký humusy a zvraceli…Ale to se mě nastestí (jeste) netýká.

  To se mi líbí

 6. Tvoje představa života mě opravdu rozesmála:oDDD To nevidíš černě, ale máš černo černo černo černě pesimistický pohled na věc;o) Puberta se ti zamlouvá, super;o) Mě taky, ale zjistila jsem, že během toho období "dospívání"  jsem byla velmi ošklivá na některé lidi (obzvlášť mamku) a to mě mrzí. Jinak puberta je fajn slečna.

  To se mi líbí

 7. Hele v tomhle s tebou souhlasim.. ctvrtka prvaku je v tahu a to mi nedoslo ze sme se vubec zacli ucit.. za nedlouho je za dverma maturita.. a vejka utece jako voda.. a pak uz mit svoje maly haranty? vubeec diky nechci ja si chci jeste uzivat.. bavit se  ten zivot utika strasne rychle.. a to si ani zdaleka nepripadam jako velka holka…

  To se mi líbí

 8. Mě jsou takový akce z principu nesympatický… Co se dá čekat od člověka, který se ve stavu naprostý příčetnosti (ehm, ehm) přihlásí na chemickou olympiádu a zcela dobrovolně vstává o půl šestý, aby si procvičil počítání molární koncentrace a objemových procent :DCo se týče optimismu, ten ti opravdu nechybí 🙂 I když ne, že by se moje představy zas až tolik lišily… 🙂

  To se mi líbí

 9. Kráva s trapným odkazem v komentáři: Děláš si srandu? Musíš to házet ke každýmu mýmu článku? a teď ještě 2x? Jdi se vyspat!Dudu: Ty jo! Tak to jsem hrozně překvapená! Já myslela, že na nějaký takovýhle akce chodíš pravidelně!Kiki: Jojo, příště jdeš se mnou!Ivusha: Pardon, příště se budu snaažit psát o věku jen v dobrém.. Ale já se cítím stejně! ;o)Nora: Jenže takhle stará budu za chvíli taky! Všechno je na hovno!Eliška: Jé! Ty jsi hodná! Strašně se na vás těším! STRAŠNĚ!

  To se mi líbí

 10. Ciarin: Jo! To se těš! nevěřila jsem tomu, ale je to super! ;o)))Domča: To doufám, že se mě to taky nebude nějakou dobu týkat! Ale chtěla bych už provést nějakou pořádnou kravinu a opít se tak, že to budu cítit! Zatím jsem byla vždycky při smyslech!Elisabeth: Já se snažím nebýt na ostatní hnusná a myslím, že se mi to celkem daří. Teď si chci užívat! Ne se hádat a tak. Fídjej: Jo… prostě odporný hnus! Chtělo by to tak plus 10 let. Jako třeba prožít od 15 do 25 ještě jednou. Ne hned práce a děti…Hilda: Já bych v půl šestý nevstala ani kvůli maturitě! No.. možná.. ;oD A to je zajímavý, že mě to před půl rokem taky nezajímalo a přišlo mi to úplně debilní a nechápala jsem smysl… Hold, časy se mění…

  To se mi líbí

 11. kájo…začínáš být fakt divná- "strášně stará" ti přijde patnáct let? co budeš říkat v osumdesáti prosimtě? Vždyt když se řekne 15 tak si člověk představý malý protivný děcko prosimtě:D

  To se mi líbí

 12. No…já bych řekla,že máš v podstatě pravdu:D…15 to je věk už se všechno začíná nahejbat na tu stranu stárnutí a od 20??!No to je už hrůůůza…:D:Dteda tak to beru já.Ale až mi bude 40 tak se asi už smát nebudu.Teda jestli se toho dožiju_

  To se mi líbí

 13. POčkej Káji za 20 let až budem makat jak mourovatý si budem řikat…."aaaaa, ta první třída, když mi byla 6 let…to bylo nádhernýý" :D:D takže bych to moc nehrotila. Jen mě teďka neuvěřitelně štve,  že jsem na gymplu. S těma lidma budu ještě 4 roky…ach jo!!!

  To se mi líbí

 14. Kiki: A ty nikam nepojedeš? Jako já a Anča? Pojeď! Je to jedinečná příležitost!!! a tak se i vyhneš těm lidem, když tě tak štvou… ;o)JPG: No, určitě se mi to bude hodit, ale jednou bych to zažít měla, ne? ;o))

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.