Proč nechodit na hyenu?

Měla jsem na výběr. Mohla jsem napsat o článku o prvním sexu z Magazínu MF Dnes, o mé třídě, začít seriál z MHD anebo psát o chození na hyenu. Na sex nemám dost nápadů, na třídu nemám dost nervů, MHD mě teď nudí a tak zbývá jen ta hyena. Chtěla bych vás ale předem upozornit, že přesně nevím, co chci psát a tak bude kvalita článku určitě malá.
Víte. Jsem na nové škole. A tam chodím na obědy. Tam mají debilní systém placení. Proto už týden nemám zaplacené obědy. Říkáte si: Chudinka malá, musí umírat hlady! Ovšem… to se mýlíte. Někdy se možná dokonce najím ještě víc. Vezmu oběd někomu, kdo nejde na jídlo, ujídám kamarádkám, nebo si za ně jdu přidat. Je to fajn! Akorát nikdy nevím, jak to dneska bude. Aspoň polévku mám vždycky jistou. ;o)
Tak si tedy říkám, proč si obědy platit? Vždycky se k tomu nějak dostanu, no tak co? Jen to, že musím pořád někde běhat a nikdy nevím, z jaké strany a jestli vůbec se ke mně jídlo dostane, jsou nevýhody, ale jinak? Nic. Tak proč utrácet? Proč nechodit na hyenu?

15 komentářů: „Proč nechodit na hyenu?

 1. jehehÉÉ:D:D……školní obědy…..tak ty já zatahuju:P…..za dva tejdny sem na nich byla dvakrááÁt a neměla sem to odhlášený:D……ale ňák mi pořád nedošlo…proč ,,na hyenu´´?:D

  To se mi líbí

 2. Takhle jsme to na gymplu praktikovali taky;-) Za pár lístků se najedla celá třída – lístky jsme pronášeli, chodili si přidávat na cizí talíře apod.:-) A samozřejmě – polévka pro každého:DByli kluci, co si celé 4 roky neplatili obědy a přesto chodili papat každý den:DČecháček si vždycky poradí:-)

  To se mi líbí

 3. já tu hyenu nějak nepobrala? to je nějaký nový školský slang, který nás již vychozelé minul?? :)ale jedno ti řeknu, sáhnout někdo na mé zaplacené jídlo, tak mu urazím ruku! asi máš moooc hodné kamarády :))

  To se mi líbí

 4. Mona: No, já si je platím sama, tak je asi nemám moc chuť zatahovat obědy… A nebudu trpět hladem jenom proto, abych vypadala drsněJohny: Nojo, to si musíš umět vybrat školu!Ivusha: Ty jo! Tak to se mají. Mně už se ale po tom týdnu kamarádky bouřej (že, Chulčo) a tak s tím asi budu muset přestat… ;oDŠárka: Jak jsem psala Ivushce, budu muset přestat. ;o// A na vysvětlenou hyeny: To řekl jednou jeden mámin kamarád a prý se to číká normálně, ale já, když to slyšela poprvé jsem koukala jako vyvoraná myš. ;o) Je to prostě chození na obědy bez zaplacení. Nic jiného v tom není. Víte, jak se chová hyena, ne?

  To se mi líbí

 5. A tak to teda za tebe platí jiní!!  😀 to blahopřeju…:D chudák kamarádky!! Já se svým postavem k jídlu bych nevydržela jen na kamarádkách!! 😀 Ale nevim, třeba bych si zvykla..

  To se mi líbí

 6. Juch, viděl jsem autorku na plese! Chtěl jsem přijít, uklonit se a říci něco ve smyslu "Vážená autorko,smím Vám potřásti ploutvonohou,jsa Vaším velkým čtitelem?", ale zmizela mi v davu a už se z něj nevynoořila:-(

  To se mi líbí

 7. Mona:spatna skola..:P u nas varej paradne…a jinak kajo me kdyz nekdo saha na jidlo tak dloubu vidlickou… chudak jeden kdyz mi uzral tri hranolky… nabral sem ho tak ze to 2dny rozdejchaval..:D a jinak me celkem prekvapujdes sem myslel ze ty celkem ctis moralni zasady..:D

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.