Pokušení

Víte, že tam je. Slyšíte ho, vidíte ho, cítíte ho. Je nerozpoznatelné, jestli vaše smysly jsou pravé nebo ovlivněny. Myslíte na něj pořád. Nesmíte k němu. Z mnoha hledisek a rozumných důvodu k němu nesmíte jít. Ale strašně vás to k němu táhne. Nemůžete usnout. Musíte na něho myslet pořád. Pan Janovic z pohádky hrající z rádia nemá šanci vás zaujmout. Zařezáváte si nehty do rukou, do nohou, do krku. Jen, abyste mohli myslet na něco jiného. Ale vy víte, že tam je. Skoro už se vaše myšlenky přesunuly maličko jinam, když v tom?! Ano! Jste si sto procentně jistí! Byl to kus znělky! Skousnete zuby tak, že máte strach, aby vám nevypadly. Otevřete a vytřeštíte oči. Musím. Ne, nesmím.
A pak závisí jen na vaší vůli, jestli to dokážete, zavřete oči a za strašných muk usnete, nebo to nevydržíte, vylezete z postele, přeběhnete obrovskou rychlostí k sestře do pokoje nevnímaje zavřené dveře.
Já to vydržela. A jsem na sebe pyšná. Jak to dáte vy?
Warning: Nikdy se nedívejte na How I met your mother, má to drsné účinky…

17 komentářů: „Pokušení

  1. Ano, má to přímo děsivé účinky. Takhle jsme si s kamarádkou jednou uprostřed týdne daly HIMYM maraton a šly spát okolo půl páté. Další den byla snad z něčeho písemka… jo, z matiky. Takže ono to pro mě stejně nemělo smysl se učit 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.