Mé vánoční prázdniny

Vánoční prázdniny vždycky trávím tak, že je celé proválím za ustavičného pojídání cukroví na gauči před televizí a počítačem. Letos byly prý prázdniny nejdelší za posledních mnoho let a to 16 dní. Teď jsem se dočetla dost děsivou věc; v roce 2011 budou zimní prázdniny jen týden. ;o//
No ale popojedem. Tyto prázdniny jsem si chtěla zařídit jinak. Nechtěla jsem se jen válet u cukroví a tak jsem si na každý den připravila nějaký program, který zahrnoval srazení se s kamarády či nakupování dárků, ze kterého se mi po chvíli už chtělo zvracet a nikdo v okolí 10km nesměl slovo dárek říci.
Teď jsem se ve svém diáři přesvědčila, že jsem od soboty 20. 12 měla program na každý den (kromě 28., kdy jsem měla na programu spánek(poRD)). Měla jsem i dny na učení. Tedy, jen jeden, ale vlastně vždy, když jsem byla doma, měla jsem na se učení aspoň z dálky kouknout. Biologie, čeština a chemie na mě koukají ze všech stran. Jediné, co jsem během toho času udělala bylo, přepsání pěti stran A6 do sešitu češtiny. A to není moc takové, jaké jsem si to představovala.
Jediný den, který jsem měla celý volný bez jediné akce je vlastně dnešek a ten měl být na to učení. Je ale již šest hodin večer a já den strávila tak, že jsem se v 11:30 probudila, trochu jsem poklidila, došla pro pomeranče a naprostou většinu dne jsem koukala na Cimrmana a hádala se se sestrou, kdo bude hrát Sims2.
Je možné, že třeba kvůli tomu poslednímu nic nedělám, protože bojování se sestrou o můj notebook je nad míru očekávání vyčerpávající.
To nic nemění na tom, že za 3 dny je tu zase ta škola a po těch třech dnech tu budou dva týdny, během kterých si musím opravit dvě až tři známky a nesmím si zeslonit ty ostatní, protože nechci mít na vysvědčení více než 6 trojek. A to bude výkon!
Co dělat. Hlavně, že jsem si to užila. Asi, ne?

20 komentářů: „Mé vánoční prázdniny

 1. to máš dobrý že si v praze o prázdninách já byla až do včerejška na chalupě a tam nejde plánovat ŽÁDNEJ program!! a učení—ach jo 😀 dneska sem vpodstatě celej den strávila nad fyzikou a nic sem se nenaučila 😥

  To se mi líbí

 2. Učení?Původní plán na něco se podívat nevyšel……nepodívala sem se absolutně na NIC___V roce 2011 prázdniny jen tejden?!?!?!?!?!TO neni možný!!!!________:O=O:X=X___

  To se mi líbí

 3. Ach ano, vysvědčení se blíží. Je to hrozný. Bojím se, že pak nebudu moct pomalu dýchat, budu mít zaracha uplně na všechno. Achjo. Jinak. chtěla jsem napsat komentář k článku o červenym trpaslíkovi, ale z nějakýho nadpozemskýho důvodu mi to nejde! Je to uplně skvělej seriál, koukám na něj vždycky když mám volnou chvilku 🙂

  To se mi líbí

 4. joo na uceni sem si nechal jenom nedeli…a to se chci videt.. a 6trojek.. teda zadna slava.. jojo vysvedceni se blizi a to je pekne v prd**i protoze do pololeti musim precist egyptana sinuheta a napsat o tom esej.. whops.. sem na  8strance a mam toho az dost..

  To se mi líbí

 5. 1 týden?? To neni možný ne? Mně by bohatě stačil jeden měsíc. No já většinu času měla zkoušky a hromadu koncertů!  Učení? Všichni byli pryč a jak jsem tam nebyla ty poslední dva týdny tak jsem si to nemohla  od nich ani nějak zjistit! Stačilo by nmi to od jedinýho člověka. Aloe kde slečna byla?? Ve vietnamu. Strašný. Zítra je škola. Mně už se tam nechce. No vloastně co, já mám zítzra dopolední zkoušku. Takže tam jdu až v úterý. Tim hůř….

  To se mi líbí

 6. Mona: Možný to bohužel je. Štědrý den v pátek, Silvesrt taky a jde se do školy! BléSiriusak: Jo, ten byl  nejlepší, jen sjem měla ze začátku problém pochopit ty vtipy, ale do 24 jsem je  dala všechny!Unless: Jakto, že ti to nejde? To je divný!Kikinka: ty jo, a nebudeš mít nějak velkou absenci? My když máme víc než 30% z jednoho předmětu, musíme být přeskoušený…Klári: Taky se obdivuju!Mydoooom: Taky se obdivuju!(;oD)

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.