Normální den normální tulení rodiny

Tulen se učí ve svém pokojíčku, matka si v kuchyni píše tahák na zítřejší zkoušku z chirurgie. Sestra přijde domů. Tulen na ni bafne, sestra se lekne. Po chvíli se sestry sejdou v kuchyni. Hledají něco k jídlu a matka v pravidelných intervalech naštvaným hlasem říká, že je moc ráda, že tam s ní jsme, že se toho hodně naučí.
Sestra nám řekne, že by měla zhubnout 2 kila. Jde si dát dva dny starý guláš.
Povídáme si o kýle na pysku.
Sestra dojí. Jde do lednice, vezme obrovské ovocné knedlíky a řekne mi „Dáš si? Dezert!“. Přikývnu.
Za pár minut vlezeme do mikrovlnky, vyndáme talíře a nasypeme si na to, co má kdo rád. Sestra si sedne za kuchyňský stůl, tulen na kuchyňskou linku, protože na ni pro matčiny skripta nezbylo místo u stolu.
Ptáme se matky na věci, o kterých se učí, a o kterých nás krátce informuje. Na žlučník, střeva, zvracení, zástavu plynů, stolici, rektální hygienu, dehtovou stolici, anální píšťalu, konečník, drenáž
Tulen se ptá: „Co je to drenáž“?. Sestra odpovídá: „To je, když ti někdo strčí hadici do zadku!“.
Hovor pokračuje dalšími nemocemi a komplikacemi souvisejícími s rektem, fekáliemi či jen trávicím ústrojím, až matka vykřikne „Takhle se naučím hovno!“, čímž vážnost situace rozhodně nezlepší. Až se uklidníme, poví: „Chtěla jsem říct: ´jděte do prdele, ale to by…´.“.
Sestra si jde přidat ještě jeden knedlík.
Jak může žít genius, jako jsem já s matkou, které nevadí, že myje lidem zadky a sestrou, která sobě i ostatním strká prsty pravidelně do nosu? Jak s nimi můžu žít? A jak s nimi můžu nežít?

24 komentářů: „Normální den normální tulení rodiny

  1. tedy za prvé-ty mi taky vždycky strkáš prst do bosu a když chci pšíknout tak do krku;) a za druhé se mi moc nelíbí jak si nakonci mluvila o mamce..přijde mi to až moc..no silný "Jak může žít genius, jako jsem já s matkou, které nevadí, že myje lidem zadky"…no jinak byl článek vtipný ale to jedno se mi nelíbí.

    To se mi líbí

  2. Kiki: Nemám pavoučí boty! Mám je bílý! Anetka nemá 2 pramínky vlasů, ale hodně vlasů, které jsou nakonec u sebe! A kytky nosí! Moje máma má nos! Koukni se pořádně! A je to umělecké dílo, kde sestra je tlusčí než matka a z tulene je krabice! ;oD

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.