Tuleň patří do zimy

Dneska je pátek třináctého. Když si odmyslíme tu magickou třináctku, kterou jsem tam napsat musela, vznikne věta „Dneska je pátek“, která je zaměřená na pátek, což byl můj účel. Tedy, dneska je pátek a já i moje sestra jsme doma, zatímco většina v našich věcích je ve škole. Jsem udýchaná a je mi horko v bytě, kde se momentálně nacházejí 4 snowboardy, 4 vázání, troje boty a jedny brusle. Je až podivující, že na hory jedou z naší domácnosti jen 2 lidi.
Pojedeme za 3 hodiny, pojedeme lehátkovým autobusem (nikdo neví princip toho, jak se ze sedaček udělají lehátka), pojedeme nějakou dobu, pojedeme do Francie, pojedeme do nějakého města v Alpách, možná. U nás v rodině se nikdy nic neví a tak se nechám překvapit.
Teď je něco kolem dvanácti hodin. Právě jsem si dobalila a vzpomínám, co bych si měla ještě do mé přecpané tašky vzít. Jsem nervózní. Ještě jsem takhle nikam nejela. Ale také se strašně těším. Konečně si zase stoupnu na prkno, budu se předvádět se a házet držky. A to + – po deset dní!
Také bude velká zkouška, být takhle moc dlouho bez internetu. Ale těším se, opravdu moc! I na bezinternet.
Jak tu nebudu, tak sem ani nemusíte lézt, protože žádné předpřipravené články bohužel nemám.
PS: Chtěla jsem nějaký článek napsat již včera, bohužel mi do toho něco přišlo, a tak to napíšu aspoň sem: 123. 9! ;o) (Proč? Chcete čokoládu? ;o)

19 komentářů: „Tuleň patří do zimy

 1. Těším se, až tvé prkno uvidím pořádně zblízka!!!!!! 🙂 Starý prkna? 😀 Jak mi bylo nejvíc malý to tvoje a pak jsem zjistila, že stojím na schodu? 😀 To bylo hustý! Áááá…těším se do Francie moc moc…a taky bych si dala znova ten uklízecí den! Jak jsme si potom dali všichni ty palačinky a úplně všem bylo blbě! 😀 Moc se těším na Tebe do autobusu! 😀 To bude největší prča! 😀 Mám tě ráda! :-* těšim

  To se mi líbí

 2. Ahojky ty píšeš úplně krásný články!I když jsou jen řekla bych nezajímavý, ty je píšeš jako nějakou knížku takže se do toho člověk začte a baví ho to, i když v mím podání by to bylo nudný, nezajímavý 😀 faakt moc dobrýýý!!

  To se mi líbí

 3. Kiki: Tak to bylo na konec úžasný! Strašnej bude ten návrat do reality… ;o//Clars: Děkuju, doufám, že si oddechnu i na táboře a že nemám nic tajného! ;oDPajavla: Pády byly rozhodně vtipné! Děkuju moc. ;oDVerča: Psát toho asi moc nebudu, protože toho by bylo fakt moc, ale už se chystá takové malé shrnutíčko! ;o)F: Živá a zdravá!

  To se mi líbí

 4. Nuttie: Ani nevíš, jak moc mě tvůj komentář potěšil! Děkuju, děkuju moc! ;o)Johnny: Ale když jsem psala o lehátkovém buse, tak to bylo myšleno jako vychloubání… ;oDSucubus: Tak to ti nezávidím, já nebyla pořádně nemocná už sakra dlouho.Ivusha: No mně to přišlo úplně úžasný! 12.3! ;o))Mima: Už je v zpracovávání!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.