Do školy i do práce, vždy pod vlivem thc 2/2

Pokračování minulého článku
Byli jsme vpuštěni do Areny a odložili jsme si věci do šatny. Pán, který ji obsluhovat musel ze mě mít velkou radost, protože jsem se tam 2x vracela… Jednou jsem zapomněla peněženku a podruhé mikinu. Opravdu byl rád.
Hned jsme šli trsat. S Chůli jsme vymyslely supersestavu, která s námi byla po celou diskotéku. Dali jsme si jedno Frisco za 60kč, které v Lucerně prodávali za 45kč a které jsem doposud neznala.
Trsáme, prsáme, kravíme, padáme a…
– Vážení čtenáři, teď přijde nejvtipnější chvíle včerejšího večera a noci –

…najednou někdo ukáže přede mě a hodí divně vyděšený pohled až i zapomenu pozvednout obočí a rovnou kouknu směrem, kam osoba ukazuje. Nevěřili byste, co jsem viděla! Kdo uhodne z jednoduchých indicií? Mají oblečky zvané uniformy, slušivé čepice, slušivé obušky, krásné elektronické balónky a to vše stylově sladěno černou barvou. Policisté České republiky, kteří pomáhají a chrání.
Máma mi jednou řekla, že by byla příšerně nasraná, kdyby mě chytli. A to bylo to první, co mi prolétlo hlavou. Že by byla naštvaná.
Moje představa o policejní razii: Vlítnou na diskotéku, prohledají naprosto všechno, přeházejí stoly, klidně rozmlátí záchody – neschová se nikdo – a zatknou kohokoli, kdo nadýchá jiné číslo než 0,0000.
S tímto jsem se pohybovala po diskotéce a už skoro vzdávala všechno. Byla chvíle, kdy jsem si prostě jen sedla a čekala. Pak jsem to ale rychle zakotvila na záchod, kde jsem potkala spolužačky. Za nějakou dobu nás tam naklusalo 6 a zavřely jsme se v jedné kabince. Moje čtrnáctiletá sestřenice nikde. Začala jsem psát sms, že jsme na wc. Ona mi během toho zavolala, kde jsme, zašeptala jsem „Na záchodě“, odpověděla „COŽE?“, normálním hlasem jsem zopakovala „Na záchodě!“, cože?, „NA HAJZLU!“ zařvala jsem.
Tak se nás v jedné kabince tlačilo 7. A to si půl hodiny. Ze začátku úplně posrané, dále už se to vyvíjelo příznivěji pro naše psychiky. Kromě řvaní Buďte zticha!, Drže hubu!, Tak aspoň šeptejte! jsme byly celkem v pohodě a celkem jsme se i nasmáli. To ale samozřejmě říkám jen s odstupem času a s určitým nadhledem. Byla jsem celkem v prdeli…
Asi po té půl hodině jsme opatrně vylezly.
Kluky chytili. Jeden měl 0,09‰ a druhý 0,15‰, což je prý málo a tak to nechali být.
Tohle ani to, že nás na tom záchodě nevyhmátli, mě nepřestávalo tahat z údivu.
Vrátili jsme se na parket, kde bylo strašně moc lidí. Fůj. Nakonec jsme ale všechno hodily za hlavu a zase tancovali jako kreténci. V půl 3 jsme musely odcházet. McDonald, taxi, laky na vlasy a domů.
Mýt se? Čistit si zuby? Takové prasárny já nedělám!
Všechny postavy a události jsou vymyšlené, jakákoli podobnost je čistě náhodná. Ve článku padají sprostá slova, takže by ho nikdo neměl číst.
Tento článek jsem psala něco kolem dvou hodin a něco kolem hodiny jsem ho upravovala. Mám toho dost a jestli se vám nebude líbit, rozkopu vám vaše pohlavní orgány.

28 komentářů: „Do školy i do práce, vždy pod vlivem thc 2/2

 1. Ej…ale můj hysterický záchvat?! Ant: kristýý POjď, jdem na záchod! POLIBTE MI PRDEL, JÁ CHCI SVOJÍ SESTŘENICI! Potom už jsem ta jen stála a tvářila se staršně střízlivě (což jsem ovšem…byla! :D) a pak jsem ti zavolala! 😦 Trošku…malinko jsem se bála. A pootm si to krosim na ten záchod a zjistím, že policajti zaterasili dveře do něj! To už jsem měla víc, než malej hysterák!!! To jsem byla posraná jak něco…

  To se mi líbí

 2. Nora: Tak vem někdy nějaký drogy. S tím tě nachytat můžou! 😀 Ale nevím, jak by to měřili… A nebo je´d do USA, kde je to od 21!Klári:To je totiž jen iluze! ;oDChulca: Mně to nejde dát na rajče… ;o((Kiki: No, ty jsi musela být posraná úplně nejvíc, jak jsi tam zůstala sama.. ;o((( Ale zase… máš největší zážitek! ;oD

  To se mi líbí

 3. Hej tak ty policajti… slyšela jsem luxusní :)Hlavně že vás nechytly a užily jste si to :* mě mrzí že jsem na tu after taky nemohla… rozhodně musíme zase někdy zajít společně třeba do kami… ;)Btw. a radši bez policajtů… i když to vzrůšo je zážitek 😀

  To se mi líbí

 4. tak to musela být prdel ne?! 😀 líbí se mi:  Mýt se? Čistit si zuby? Takové prasárny já nedělám!Všechny postavy a události jsou vymyšlené, jakákoli podobnost je čistě náhodná. Ve článku padají sprostá slova, takže by ho nikdo neměl číst.

  To se mi líbí

 5. Eliška: Tu poslední větu asi budu používat častěji, protože mám víc věcí, o kterých by se pár osob nemělo dozvědět a takhle to vždycky můžu svalit na to, že jsem si to vymyslela pro vylepšení článku! ;oDSakra… teď jsem se prořekla!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.