Třicátého čtvrtý

30. dubna se dějí ty největší věci a jak se začne blížit, je všude.

Nemyslíte si? Nezdá se vám? Nevšimli jste si ničeho výjimečného? Naprosto to chápu. Já vidím svou osudnou třicítku všude. Myslím, že snad každý, kdo ví, kdy se narodil, se s tím také potýká.

Napadlo mě to asi minulý rok na dějepise, když je pí. uč. ptala: „Co se stalo roku 1789?“, a když nikdo neodpovídal, spolužák vykřikl: „Za 200 let se narodila moje sestra.“. Chytáme se prostě na to, co známe a všechno nám pak připadá jako náhoda, kterou tak moc odsuzuji a odmítám.

Vždy, když na mě koukne třicítka, vykoukne na mě zpoza mé mysli také matčin výraz, když říkala, že kdybych se narodila o pár hodin později, dostala by od státu nově odsouhlasený větší příplatek na dítě… Co dělat? Kdybych to věděla, tak bych v tom břichu počkala! I když by to byla asi celkem tragedie narodit se prvního máje…
Já jsem se svým přiro narozením spokojena a to nejen proto, že jsem si už na něj zvykla. Třicátého dubna jsou čarodějnice a ještě k tomu je také konec měsíce! Hodně akcí a všechny půjčky, výprodeje a výhody končí a na všech plakátech mě oslavují!
Přesně v tuto dobu, 30. 04. 09 v 16: 45 obtěžuji tento svět přesně 16 let. Taky si celý rok zvykáte na to, kolik vám je let a když si zvyknete, zase se to změní?

15 komentářů: „Třicátého čtvrtý

  1. Já už ti všechno nejlepší psala!!! :-** Nemá cenu ti přát znova a znova a znova! :-*** A to až mi půjde paušáll, tak ti popřeju ještě jednou, to se neboj! 😀 Jinak, nafotila jsem ještě pár 30, ale ty nikdy nejsi na netu, takže jsem ti to nemohla kdy poslat

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.