To zase byla jednou akce

Vždycky, když něco organizuju, dopadne to katastrofálně. S tím už jsem se smířila a na žádné akci mnou pořádané neočekávám ani polovinu splnění toho, co jsem na začátku zamýšlela. Nemám organizování ráda a vyhýbám se tomu, jak jen můžu. Bohužel to prostě někdy nejde a něco se organizovat musí. A pak je vždycky aspoň jedna část na mierda. Části jsou čtyři. Svolávací, začínající, střední a co z toho vzniklo. U této se nevyvedly všechny tři první části.
Abych vás trošku zavedla do děje. Blog.blog.cz navštěvuji; je to centrální blog blogu.cz a informují tam o nových funkcích, vypráví o tom, jaký je to tam pracovat, dělají rozhovory s blogery a mezi tím jsou tam i soutěže. Tak jsem tam takhle přišla a vidím soutěž Vyfoťte lidi a svůj blog. Přejedu ji s pozvednutým obočím a jdu hrát kulečník. Za den se tam ale vrátím a přečtu si článek pořádněji. Během čtení se zamiluji do MP3, zjistím, že musím mít 10 lidí na fotce a že se to moc lidem nedaří, takže bych měla možná šanci vyhrát.
Den přemýšlím a nemůžu se na nic soustředit, jak na ni pořád myslím. Napíšu událost na facebook a čekám, že snad nějakých těch 10 lidí uvidím. Vypadá to dobře, 8 jich řeklo, že můžou. Stanovila jsem datum, hodinu a místo, kde se sejdeme. Z těch, co napsali, že můžou, nemohl snad nikdo a tak jsem ukecala jiný 3 lidi. Dále do toho se mnou šly moje 3 kamarádky a zbytek měla doplnit sestřenice lidmi ze sboru, s kterými v době konání zkoušela v Rudolfinu.
Nakonec to dopadlo tak, že jsme tam přišli 4, jen já a ty moje kamarádky. Absolutně jsem spoléhala na sestřenici. Jinak by to bylo úplně v řiti a mohli bychom se vracet zpátky domů. Vypadalo to, že sestřenice nakonec nebude moct. Dohadovaly jsme se spolu přes telefon a každá druhá věta končila „Já nevim…“. Nakonec jsme čekaly hodinu, až zkouška skončí.
Vzhledem k tomu, že jsme ale měli školu do čtyř, k Rudolfinu se jelo 30 minut a hodinu se čekalo, měly kamarádky problém s časem a hlavně s tím, že zítra píšeme obří test z matematiky, na který by se holky rády naučily. Tak jsem jim koupila Disko, protože to nikdy nejíš sám, a Věnečky, protože jsou hnusný. Cítila jsem se kvůli tomu blbě a byla jsem nasraná, že mi to ti hnusní smradlaví lidi odřekli.
Jestli jste si nestačili všimnout, teď jsem popsala ty první tři části události. Pěkně nic moc.
Abych měla fotku aspoň trochu originální a – když jsem se s tím tak srala – měla aspoň šanci na výhru, řekla jsem všem, ať si vezmou nějaký šílený věci, čímž myslím plyšáky, paruky, brýle, klobouky, deštníky apod. Byla jsem nervózní.
Tu mi volá sestřenice, že už jdou a má s sebou 1…2…3..4… Pět lidí i se mnou!. Oddechnu si a raduju se. Připadá vám něco podivné? Počty vám nevycházejí? Není divu, že mám z matiky 4! Nějakým způsobem jsem si myslela, že 4 a 5 je 10. Tak Kiki sehnala ještě jednoho. Nojo, jenže najednou mi kamarádka říká, že to má být 10 lidí a ty! Zní to nemožně, ale sestřenice vytáhla z klobouku ještě jednoho a k tomu ještě holčičku, která nás vyfotí!
Rozdaly se pičandy, seskupili jsme se, rozevřeli toaletní papír s nápisem mého blogu a fotili. Je neuvěřitelné, jakou strašnou kvalitu ta fotka má?! Nechápu to. Ve feťáku vypadá pohodově, jenže ve své velikosti je divná a bez lesku. Ach jo. Co ale dělat? Jinak je super. Děkuju všem, kteří se na tom podíleli, strašně to pro mě znamená!
PS: Nápis „w3.tulen.blog.cz je na 4 metry a 68 cm dlouhém kusu voňavého toaletního papíru. Na fotku se ho použila asi tak třetina.
PS2: Byli jste někdy u Rudolfina? Je tam strašně moc lidí a turistů. V záchvatu paniky, vzrušení a strachu jsem si ani nestačila všimnout, jestli na nás divně koukali. Ale asi jo.

17 komentářů: „To zase byla jednou akce

  1. Nepsalas náhodou v nějakým z minulých článků o podivných lidech v autobuse. Tohle by mi jako nezávislému pozorovateli přišlo rozhodně o dost divnější. 🙂

    To se mi líbí

  2. Hehe, moc se..ehm ehm…omlouvám!! 0:-) Je mi maličko trapně a ještě jednou se omlouvám všem členům co se na tom podíleli…maličko trapné to bylo…ale děkuju! 🙂 já si to užila a tobě držim palce..:*

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.