Jak jste si patrně všimli…

Jak jste si patrně všimli, dlouho – dlouho jsem nic nenapsala. Přesně týden. Ne, že bych neměla čas, spíš v tom byla nálada. Měla jsem hodně námětů; titulky, bouřka, jak někomu říct, jak ho máš ráda atd. Bohužel, když jsem začala psát, brzy jsem zase přestala. Stejně jako teď. A zrovna se mi to tak nehodí… Za chvíli jedu na tábor a měla bych psát mnohem víc, abych měla nějaké předpřipravené články. Jenže nic. A nic mě nenapadá a nic mě nebaví.
Celý dny koukám na seriály a filmy většinou v angličtině a titulky a jsem z toho tak zblbá, že bych pořád jen mluvila anglicky s americkým přízvukem, což je u člověka s tak špatnou angličtinou jako mám já celkem těžké.
Mám věci, které bych měla udělat a pomalu je dělám, ale nestíhám a tak na mě pravidelně skákají výčitky svědomí.
Pořád nevím, jak jsem na tom se zdravím. Dneska jsem byla ve škole a v lijáku jsem šla do papírnictví. Vysadila jsem antibiotika, ale máma pořád chce, abych se co nejvíce válela doma a byla v klidu, protože za chvíli jedu na tábor, kde moc klidu ani hygieny mít nebudu a potřebuju nějaké očkování do Mexika a po něm i nějakou dobu, co mě budou pozorovat, jestli je očkování v pořádku. Teď je to ale ještě lepší, protože jsem chytla nějakou alergii a máma je z toho šílená. Musela jsem se převléct do domácího oblečku a vzít si i ponožky!
Život je těžký. Bohudík.

7 komentářů: „Jak jste si patrně všimli…

  1. Tahle nálada bude asi dost rozšířená, dneska sem se dokopala k tomu, abych si zapla počítač a pokusila se přidat nějaký smysluplnější článek než písničku, ale zrovna se k tomu nemůžu donutit. Tak snad jindy.

    To se mi líbí

  2. Hm, já nanasala na svůj blog asi měsíc (nó, dobře, to kecám), protože mám 'na práci spoustu důležitějších věcí'. Jako třeba čučet na filmy, poslouchat hudbu, dělat kraviny s kámoškou, psát si na skypu a na FB… Prostě mě to nějak přestalo bavit. Ale možná to znova obnovim, to víš, teď se dějě spousta věcí, ale já porád nevim, jesli si mám psát jakýsi 'deníčk' na internet…. 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.