Náladová tuleň má šťastnou chvilku!!!

Napsáno v pátek 26. 6. 09, ale pro nedostatek článků na příští dobu zveřejněno později.
Doufám, že se ptáte proč a že jste hlavně rádi, že mám zase šťastnou chvilku! Po dnešním ne příliš šťastném začátku dne, kdy jsem prodělala pár záchvatů na téma „Proč jsem taková kráva?“ a pak „Dopadlo to dobře, ale stejně bych mohla být pozornější!“, které ale nesouvisí s vysvědčením, jak by se mohlo zdát.
Potom, co jsem se vrátila domů a uklidnila, jsem si vzala zase něco na alergii, protože mi to máma pořád nutí. Má to vedlejší účinky probíhající tak, že na vás okamžitě padne únava. Věděla jsem ale, že si musím uklidit a nějak se připravit na večer a tak jsem únavu zahnala a uklízela.
Tu přišla matka z práce a ukazuje mi papír z pošty, že tam na mě čeká má vysněná maličká čtvercovitá jedinečná MP3, kterou jsem si koupila za svý. Hned jsem se ztopořila, nandala mokré boty ze včera, vzala klíče, peněženku, papír a další věci z trojčlenky a vydala se na cestu k poště.
Matka mě upozornila, že je možné, že to tam ještě mít nebudou a tak jsem si nebyla jistá, jestli si ji dnes odnesu, ale vzrušení se mnou stejně mlátilo.
Bydlíme na Černém mostě už rok, ale nebyla jsem si jistá, kde vydávají balíky. Vešla jsem napoprvé špatně, ale mám dobrou náladu, ne? Tak jsem vešla do správných dveří, kde na mě za přepážkou koukaly 2 kyselé ksichty. Občanku, papír, chvilka napětí a ťukání Kyselého ksichtu 1 do klávesnice a více napjaté hrabání Kyselého ksichtu 2 v hromadě balíku. A přišla ta chvíle. K. s. 2 vytáhla maličký balíček a šla ke mně. MÁM JI!!!
V rozrušení a radosti jsem šla nakoupit do Alberta (nesuďte mě! Vzala jsem si papírovou tašku!) a domů.
Tam na mě čekala zase matka. Sedla jsem si a začala dobývat do krabičky. Zvoní mi telefon a tak se snažím ho zvednout, ale pozdě. Najednou zvoní telefon matce a je jasné, že to bude mít nějakou souvislost. Čekám a snažím se z hovoru zachytit, o co jde. Za nedlouho tuším, že to bude něco s AFS (agentura, s kterou jedu do Mexika). Matka se usmívá a říká „Jéé“. A já to pomalu zjišťuji. MÁM RODINU!!!!! MÁM RODINU!!! A BUDU NA YUKATÁNU!! SKORO U MOŘE!
Mám rodinu a novou MPtrojčičku, co více si přát?

11 komentářů: „Náladová tuleň má šťastnou chvilku!!!

  1. Ahoj…Máš to tady pěkný. Narazila jsem na tvůj blog náhodou, ale musím říct že máš některé docela zajímavé články.. I když mě není jasné, jestli jste jako kamarádi a říkáte si tuleni,nebo prostě jen tak.. 🙂

    To se mi líbí

  2. Závist, já svého broučka poslala reklamovat a pořád mi ho nechcou vrátit, tenhle týden vypršá doba vyřízení, tak doufám, že už konečně přijde. O to víc přeju takovou radost Tobě:)

    To se mi líbí

  3. Tak to je super. Já poslouchám písničky v mobilu a celkem mi to vyhovuje. Nemusím nosit mobil a k tomu MP3, prostě 2 v jednou. Navíc mám hudební telefon, takže kvalita super …

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.