La foca salirá

Milí čtenáři, začali nám všem do školy chodícím prázdniny, což znamená, že návštěvnost rapidně poklesne. Všichni se totiž vypaří ze svých obydlí a míst s internetem. Také chuť prožít celý den koukáním na obrazovku počítače se u většiny lidí poněkud zmenšuje a tak se musel k tomuto fenoménu připojit i ten váš zlatý tuleň.
Krajina
Vzhledem k mé blogerské krizi nemám žádné předpřipravené články, které by se sem sami dávaly v době mé nepřítomnosti a tak – pokud mě nesní užovka nebo si nezlomím nějakou část těla – bude blog nejméně do 18. 7. 09 ve stejném stavu, jako ho vidíte teď. Žádné nové články, žádné odpovědi na komentáře, žádné změny vzhledu. Jedu totiž na tábor. A tam internet rozhodně není. Hihi.
Držte mi palce, budu Velká Slečna Instruktorka!
Ale to neznamená, že bych už od vás nechtěla dopisy. Minule mi přišly snad 3! Pokud se budete nudit a budete chtít utratit strašně velkou částku za známku a menší částky za papír a obálku nebo pohled, pošlete mi to do 14. 7. na adresu:
Tuleň
LT Ledňáček
Stará Huť u Dobříše
262 02, okr. Příbram
Na nějakou dobu se s vámi loučím! Užívejte si začátek prázdnin a pořádně jezte, ať vám pak nekručí v břiše jako mně. Hasta luego!

8 komentářů: „La foca salirá

  1. Kubínová….to mi něco říká….á, už vím, takové příjmení má moje kámoška z K. Varů :)Jo, to je fakt, jak je pěkně tak moc lidí nechodí nikam, u mě je taky celkem pusto, až na pár stálých, dobrých čtenářů, kteří neopustili ani o prázdninách….letos na žádnej tábor nejedu, zato mám soustředko, tak si to tam užij 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.