Co je dnes za den?!

Vstala jsem, čistila si rovnátka, čistila si zuby, dělala si snídani, jedla snídani, ohřívala oběd, jedla oběd a koukala na televizi a bylo mi jasné, že je neděle. Když jsem hledala spoj k dědovi, zjistila jsem, že je pátek, čemuž jsem nevěřila, což mě přivedlo na to, že je možná sobota, s čímž jsem ještě dlouho žila. Bylo mi divné, že mi přijely dva autobusy jinak, než to psali na jízdních řádech a tak jsem si řekla, že asi bude pondělí. Ale jaktože nejezdila 141, která jezdí jen ve všední dny? Řekněte mi, co je proboha za den! Proč mi počítač stále hlásí, že je pátek, mysl, že neděle, mobil, že pondělí, autobusy jezdí jinak, ale nejezdí 141? CO JE ZA DEN!
…a to vše jen kvůli tomu, že jsou prázdniny a já nemám do čeho píchnout!

13 komentářů: „Co je dnes za den?!

  1. Přesně tak..Často, až nepříjemně často se mi stane, že přemýšlím, jestli je pátek nebo neděle a ve finále zjistím, že úterý xD O prázky je prostě nadlidskej výkon orientovat se ve dnech.

    To se mi líbí

  2. Takováhle situace se mi taky hodněkrát stala, a když jsem pak teda přemýšlela co je teda za den tak mě z toho začala bolet hlava. Dala jsem si prášek, podívala jsem se na mobil a ejhle, on je pátek 🙂

    To se mi líbí

  3. To se mi taky stáva.. O prázdninách fest, někdy ani nevím, jestli jsem už večeři jedla, nebo ne a to mě pak den vůbec nezajímá 😀 :D.. Ale ted mi je úplně jedno co je za den, zajímá mě datum(teda spíš kolik toho ještě zbývá do konce prázdnin)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.