Tuleň je jako Mexiko

Víte, jaký je rozdíl mezi tuleněm a Mexikem? Ne? Pokud nevidíte rozdíl mezi ploutvonožcem a částí Střední Ameriky, tak určitě co nejrychleji vyhledejte pomoc psychiatra.
Už jsme si tedy ujasnili rozdíly, teď ale co mají společného? Co by ale mohlo mít společného Mexiko s tuleněm? Opravdu jsou tak rozdílní… Není to stejný živočišný druh, nemá stejnou barvu očí, obojí je v jiném podnebném pásu, v tuleních většinou nežije 106 miliónů obyvatel a Mexiko zpravidla nemá nutkání hladovět během porodu a kojení svých mláďat. To, co ale společného mají je, že všude se o nich píše jen ve zlém/smutném a nikde se nedozvíte normální sexy informace, pokud se po nich nepídíte opravdu intenzivně. Když se řekne Mexiko tak všem hrůzou vstanou vlasy na hlavě a začnou se všemi teroristickými útoky, mafiánskými vraždami, úchylnými Mexičany (hlavně si tam s nikým nezačni! Ať žije celibát!), malárií, šváby, zemětřeseními, sopečnými výbuchy a teď samozřejmě v první řadě s prasečí chřipkou (která už je mimochodem z Mexika pryč a řádí spíše tady v Evropě a USA, hodně štěstí přeji!). Když se řeknou tuleni, všem se zkřiví tvář do soucitného úsměvu a pro změnu začnou Chudáčci… oni jsou tak roztomilí a ti hnusní lidi je zabíjej jen pro prachy!! Bože, kde je spravedlnost?! Jak jen můžou zabít ty nádherné tvory! Vždy mám chuť jim odpovědět, že bych radši snědla tuleně, než aby potom tuleni snědli mě. Ale to proto, že už toho mám naposloucháno za ty 3 roky tolik, že už mi veškeré zabíjení tuleňů leze na nervy. Jinak nejsem tak bezcitná, jak to vypadá. Toho tuleně bych přeci neumlátila jen tak dřevěným klackem. Vzala bych si na to pořádnou zbraň a jednou čistou střelou bych mu prorazila hlavu a bylo by po všem.
Jde o to, že když se kouknete na internet, ne televizní noviny nebo do novin, všude vidíte ty strašlivé zprávy. Únosy, vraždy a podobně. Je to tak správně, protože by se určitě mělo vědět o těch špatných věcech, ale lidé si nikdy neuvědomí, že tam existují i věci dobré.
Když může být sranda s tuleni, což – jak jsem vypátrala – může, tak proč by neměla být s Mexičany?

8 komentářů: „Tuleň je jako Mexiko

  1. Áhoj, když se řekne Mexiko, vybaví se mi chlap s velkým kloboukem a na něm jsou mimo jiné červené a zelené barvy. Víc nic..A nechci to zkoumat do podrobna jinak bych o svojí představu přišla a když se řekne tuleň představím si toho svýho bílýho, plyšovýho kterej mě provázel celým dětstvím. Na každý druhý fotce jsem se svým bílým tuleněm, kterýmu teď asi budiž zem lehká, jelikož jsem ho už sto let neviděla…A nebo se mi taky vybaví kámšoka, který jsem z lení začala říkat tulení až je z toho tuleň, ale to je taky sto let co ji tak řikam..

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.