Pět dní a frrr

Po týdnu stráveném jako praktikantka na táboře jsem zase tady. Za 5 celých dnů už se vypravím na svou pouť za zdrojem prasečí chřipky. Dvanáctého srpna odlétli první dva studenti do Ameriky, včera se vydali na cestu ostatní USAci. Je to jasné, už se mi to blíží. A to rychlostí jamajského sprintera prchajícího před rozzuřeným tygrem.
Za chvíli přijde ta velká chvíle, která mi změní život více, než asi jiným v mém věku. Jeden a dvacátého srpna vstanu v šest ráno a pojedu známou cestou na ruzyňské letiště. Bude mě čekat velká hala a malý dobrovolník AFS. Na Slovenku letící se mnou se budu nervózně culit a až přejdeme pasovou kontrolu, budeme si vzrušeně vykládat své pocity. Pak jedno letadlo, přestup v Paříži na druhé letadlo, které bude ale mnohem větší (slavný Boing 777-200, který 11. září narazil do dvojčat) a přílet do – na naše poměry – obrovského Mexico city. Dále víkend s ostatními AFS studenty z jiných zemí a pak 10 měsíců se španělštinou, schovanými tampóny, šestnáctiletou sestrou, několika čivavami a kočkami, s vedrem, luštěninami a zajímavým národním znakem, jehož
dolní polovina vypadá jako nakreslená od nějakého kreslíře komiksů.
Je to tak, dámy a pánové, za chvíli letím. Poletím dlouho. Ale můj pobyt bude delší. Snad se uvidíme alespoň na blogu. Prozatím však nesmutněte. Stejně mě tak polovina z vás nezná.
Hasta luego, mis amigos!

9 komentářů: „Pět dní a frrr

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.