Mexiko na mě čeká?!

Dnes jsem v Čechách, zítra budu v oblacích na neutrální půdě a pozítří budu v Mexiku. Vidíte. Někdo by šílel a já jsem v klidu. A naprosto nevím, jak se to stalo. Stres vyvolávám spíš uměle a bojím se hlavně toho, že se budu bát. Je to ale velmi zvláštní, protože já vždycky všechno strašně prožívám. Vždy, když jsme měli jet na nějakou dovolenou, měla jsem strašné horečky. Když jsem se měla potkat s novými lidmi, preventivně mě navštívili střevní potíže, a když jsem měla jít do nové školy, střevní potíže dosáhli největší intenzivnosti, k čemuž se přidala ještě nesympatická bolest hlavy. Teď ale ještě nic nepřišlo. Asi se toho bojím tak, že jsem vytlačila obavy z letu za obavy z obav a patrně se to vynulovalo. V každém případě je to ale dobře.
Dnešek bych považovala za nejtragičtější den prázdnin a předodletu. Rozebírat to nebudu, stačí jen: YO DETESTOY O2, PUTA! Alespoň mě potěšilo, když mě chytil revizor s dvěma neoznačenými třináctikorunovými lístky v ruce a nechal mě na pokoji. Nakonec je ale všechno v pořádku, mám zabaleno, umytou hlavu, oholené nohy, připravenou hromádku se vším oblečením, které si zítra vezmu, při čemž nostalgicky vzpomínám na doby, kdy nám máma oblečení připravovala na hromádky každý den, nabila jsem si mobily, MP5, foťák a vzala si anglický a španělský slovník.
Pořád mi to nedochází. Anebo se prostě se těším. Jen těším. Moc těším. Anebo že bych dospěla? Haha. Těším se. A kdybych se nervovala, tak se složím.
Naposledy vás zdraví tuleň z Česka, z té naší krásné malé vyspělé zemičky! Od pasado maňana budu obývat jiný kontinent, což vám bude připomínat design na motivy mexické vlajky. ¡Abur!

15 komentářů: „Mexiko na mě čeká?!

 1. Týjo, tak už za chvíli poletíš… Já vůbec nevím, jak to budu prožívat, mám ještě necelé dva týdny a zatím mě chytají jen občasné návaly smutku. No, docela ti to tvé neprožívání (alespoň zatímní) závidím. Já jsem hrozná cíťa. =)

  To se mi líbí

 2. Kdybych jel někam hodne daleko, taky bych měl takovej ten zvláštní příjemně nepříjemný v žaludku mrazivý pocit, který se kdykoliv může zvrhnout v nevolnost 😀 Ať se ti v Mexiku líbí, btw design je úplně úžasnej 😉

  To se mi líbí

 3. Závidim ti. Jedeš do Mexika, což je celkem prdel světa, a de facto sama. Přitom tvrdíš, že to neprožíváš. Já jsem druhej den s tátou v Liverpoolu a přitom brečim jak BabyBorn. Ale co… Ať se ti daří!

  To se mi líbí

 4. Zlatíku, bojím se sem chodit, abych nedopadla jako Ája a dopadla! Ale číhám statečně furt, až tu bude první článek, uleví se mi úplně, že seš mexicky uvelebená, jak to trefně Ája nazvala. Pus a piš!

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.