Mé první dny

Protože jsem neměla notebook k dispozoci kvůli baterce, kterou jsem si nemohla nabít, protože my – evropští lidé – máme jiné zásuvky než američtí lidé, psala jsem, co se dělo do deníku. Což znamená, že jsem si to po sobě nečetla, psala jsem jako prase a protože to nemohu přepsat, nebude to patrně mít šťávu. Kvalita deníku šestnáctileté holky, znáte to. Jen jsem si ale říkala, že byste třeba chtěli vědět, jak jsem se měla. Buďte trpěliví, budete to potřebovat.

21 komentářů: „Mé první dny

 1. vypadáš v pohodě, to jsem moc ráda. UUUUUUUUUUUUUUžasný deníček, jsi neuvěřitelná, že v tom stresu a únavě ještě píšeš. To je jako když jste byly malé a jeli jsme na dovču. Už máš uniformu? Jak s účtem? Pusinky!

  To se mi líbí

 2. Uniformu budu mít asi za 10 dní a je to prostě triko a jeany, v pohodě 🙂 S účtem jako bankovním? Ještě nevím, ale někdo to už zkoušel a bylo to v pohodě, tak snad. Jinak ještě nemám simku, ale hned to řeknu a zařídíme to 🙂

  To se mi líbí

 3. Koukám sem pravidelně, abych věděla, co mě zhruba čeká. =) Takže ti tímto chci poděkovat za úžasné info o cestě a příletu, jelikož o tom vlastně nic nevím… A přeju krásný pobyt!

  To se mi líbí

 4. Téda, hezky jsem si početla. Musí to být úžasný zážitek. Já bych se asi nedomluvila vůůůůbec. Tak držím palce, ať se ti tam pořád líbí a daří 🙂

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.