Queremos fiestas!

Jsem zase tady! Jakou každou středu, jako každý pátek je tady váš tuleň se svou DI-SKO-TÉ-KOU! Ano, ano, ano, a už je to tady, už to jede, už se to roztáčí… je to fajn? Je to fajn, je to fájn…
Kdo si představí hned po prasečí chřipce fiesty, když se řekne Mexiko, není daleko od pravdy. Tady se totiž paří neustále. A to ať je víkend nebo pracovní den, jsou zdraví nebo mají prasečí chřipku jako můj dementní bratr.
Dlouho jsem si myslela, že to jsou jenom kecy, ale najednou zjišťuju, že opravdu. V pátek jsem byla se sestrou a mými kamarádkami ze školy v irském baru. (Mexiko -> mělo to začít v 9, my jsme odjížděli z domu v 10:30). Máma nás vykopla, řekla, že v jednu se pro nás staví a šly jsme.
Bar Las birras vypadá tak, že má židličky se stolky a většími stoly ve vnitř i venku. Je tam hromada lidí, 3 televize s wrestlingem, hlasitá hudba, do které se vlnila polovina lidí u stolů a pracující číšníci, na které se zvedne ruka a volá jovenes (pron: chovenes, Kiki a Ájo ;o). Záchody byly 2, ale u jednoho chyběla klika, tak jsem se rozhodla si radši počkat na ten druhý. Tam jsem se chovala asi maličko nevhodně, protože jsem se uprostřed vykonávání potřeby (pořád máte rádi můj blog?) neuvěřitelně rozesmála při kouknutí na zeď, kde byla cedule s „Neužívejte tu drogy“.
Nikdo po nás občanky nechtěl a pořádně jsme si to užili. Máme nějaký fotky, na kterých mi to nesluší. Neměli byste tu říkat, že jste opilý, protože tady to neznamená „mám něco v sobě, zpívám, tančím a jsem šťastná“, ale znamená to tu „Jsem vožralá jako doga, wei, a za chvíli ti pozvracím boty!“. Takže opilá jsem nebyla. Ale… pořád NECHÁPU, jak jsem na sebe, kamarádku sedící vedle a všechny ostatní nohy vylila celý pití?! Jsme se chtěli fotit s kelímkama (nemají skleničky, jsou chytřejší než ti v klubu, o kterých taky budu vyprávět) a já vím, že jsem ho měla v ruce a brala jsem ho a najednou jsem měla všechno na kolenou a jeden led na noze?! Whatever. Na konci, když už jsme měli odcházet, k nám přišli nepříliš pohlední muži a začali něco říkat. Já jsem intercambio a tak jsem se jen usmívala a říkala, že nerozumím, což jsem moc nerozuměla. Najednou jsem viděla, jak Marisol, která ten den začala chodit s jedním klukem, dává číslo jednomu z mužů. A pak moje kamarádky říkaj, že nemůžou s nimi na afterbarparty, protože všichni jdeme na jinou after, o které jsem neměla ani tušení a pak se mě Marisol ptala, jestli chci jít s těmi muži… Fakt jsem nechápala nic.
Rozuzlení: Marisol dala špatné číslo, after byla jen kec, abychom nešly s nimi a Marisol se mě ptala, protože věděla, že řeknu ne. Ale byla jsem opravdu moc moc moc zmatená!
A byla noc. Šly jsme spát a jak se to tak stává, dokonce jsme se i probudily. Ten den byla párty u nás v domě, protože táta Laury měl narozeniny. Přípravy byly veliké a nakonec to bylo moc fajn. A zjistilo se mnoho věcí… možná víc, než by někdo chtěl vědět. Popojedem.
A pak zaznělo: Vamoc a ir a Cielo!! Tak jsme se všichni mladí, co jsme tam byli a ještě sestřenice a bratranec sebrali, vzali nějaké oblečení a nalíčili, abychom vypadali víc jako 18 (což je u mě ale nemožné). Oni totiž do klubů pouštějí jen osmnáctileté. Také jsme vzali 2 auta a jeli. V jednom klubu – Colores s židovskou hvězdou jako logo – bylo strašně moc lidí a tak jsme jeli do Cielo, kam jsem si myslela, že jedeme předtím.
Vyhazovač: Identificacion?
Laura: Emm… Do you speak english?
V:Litlle… ID?
L: ID, Oh, I haven´t! Why?
V: Or pasaporte?
L: I haven´t got it here.
V: And how old are you?
Marisol: 17! (můj ohromený pohled neznal mezí! Co to dělá?? Naštěstí se to nějak zakecalo. ;oD)
V: Where are you from?
L: Suiza.
Já: Republica checa.
M: Francie.
V: How old are you?
Někdo v zadu: 18!
V: Everyone?
Všichni: Yes!
V: Ok.
A šli jsme. Tohle budu praktikovat i v Čechách! Působilo mi strašně problémy se neusmívat, když jsme procházeli do klubu! Každý zaplatil 100 prsos za vstup a dostal 2 papírky, které se použili pro vstup s výstup. Vyšli jsme po schodech nahoru a všude milion lidí, kteří byli u stolečků natěsnaní k sobě. Dostali jsme stoleček, dostali jsme sprite, dostali jsme vody, dostali jsme vodku s příchutí broskve (?myslím) a dokonce i skleničky a obrovský… takovou tu velkou misku na led.
V Česku vypadají kluby tak, že je místo, kde se kupuje pití, blízko toho je místo, kde se konzumuje pití a vedle je plac, kde se tancuje. Tady ale byly všude ty stolečky, všude ty lidi a já byla confucida. Tady je to tak, že tancujete u stolečku. To jsme si trsli! Bylo to super! Ukázali jsme jim europa – style a pak jsem ze sebe vydala asi 30 různých kombinací sprostých slov v Češtině, protože jsem zjistila, že jsem ztratila svojí náušnici, kterou jsem milovala a byla to moje vzpomínka na Lupáčovku. Zábavné bylo, když jsem si sundávala druhou náušnici, abych ji neztratila, spadla mi na zem. Naštěstí ji ale mám.
Viděla jsem tam spolužáka ze třídy, s kterých jsem mluvila asi jenom jednou, když potřeboval půjčit nůžky, ale jinak mi přijde hrozně sympatický, protože vypadá jako Roy z IT CROWD.
Když jsme šly já a Laura na záchod, byla to fakt legrace. Ona totiž, když odcházela, tak smetla asi 3 skleničky ze stolu a já myslela, že se počůrám smíchy! A teď to ale vůbec nevypadá vtipně. Ale kdybyste viděli, jak do toho narazila tím loktem! A pak „I am SO drunk!“. Taky jsem byla. Když jsem šla na záchod, tak jsem se bouchla do hlavy o kliku. A když jsem si chtěla umýt ruce, nechápala jsem, jak se to otvírá. Chvíli jsem do kohoutku zkoušela tlačit, bouchat, točit, ale pak jsem se musela zeptat slečny vedle. Ono to totiž mělo kohoutek vedle toho umyvadla! Tak to by mě v životě nenapadlo!
Byly 2 hodiny a my museli jít.

15 komentářů: „Queremos fiestas!

 1. Ahoj, tady matička. Tento článek jsem četla jen jedním okem… Dávej na sebe pozor nebo tě seřežu, až tě pustěj z nemocnice. Pusuju tě, i

  To se mi líbí

 2. Maminka: Jsem si říkala, jestli to psát budu nebo ne, ale nakonec jsem usoudila, že jsi dost daleko na to, abych si mohla psát do chci 😀 Být ve Francii, zvážím to víc! 😀

  To se mi líbí

 3. Cherees: Cože? Já to hodlám praktikovat i  Čechách! Ajé, jsem z Mexika, mluvíte španělsky nebo anglicky? Ale anglicky nemluvím moc dobře… zamrkat nařasenými řasami a jdem! 😀

  To se mi líbí

 4. taková pařička z tebe kájo?!! =D 😀 =D 😀 no jen tak dál alž se nám vrátíš tak někam zajdem zapařit tvůj návrat–už se na tebe vážně těšim =*

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.