Cuál es nuestra bebida nacional?

5. 10. 09, 18:21
Tak jsme zase jednou měli Historii de México a tak jsem měla čas na přemýšlení. Přemýšlela jsem, přemýšlela a najednou jsem se ocitla u pití. Co je u nás a jen u nás (nebo na Slovensku, tolik let spolu se nezapře) jako takové národní pití? Mám dva typy. Ale nechci je vám je tady říkat, abych vám nevnucovala svoje myšlenky. A aby je vám je nevnucoval někdo jiný, nechám skryté komentáře nějakou kratičkou dobu a pak vám řeknu.
Ano, maličko se nudím, ale opravdu mě to zajímá. Tak se prosím vzmužte a napište mi do komentářů, co myslíte, že je naše národní pití. Protože jestli ne, tak se na vás se článkem o škole vy****.
Hezký den z Méxica, z 20°, deště a zatažena. (Jsem myslela, že se tomu hnusnýho počasí, co je v Česku na podzim vyhnu, ale vypadá to, že si mě najde všude. Už si začínám hledat psychologa.)

23 komentářů: „Cuál es nuestra bebida nacional?

  1. Samozřejmě, že na prvním místě pivo. Nejsme sice jediní, kteří ho pijí, zato ho umíme nejlépe vyrábět (o čemž jsem se na vlastní ústa přesvědčila). A co jako druhé… Napadá mě Kofola. Jestli ji mají někde jinde, to nevím. Každopádně každý správný Čech pije pivo a Kofolu a k tomu si dá utopence nebo naládaný hermelín. Viď, Pepo? Pepo?!

    To se mi líbí

  2. Asi to nechápu. Jsem mírně mimo. Myslíš národní pití u nás? Asi pivečko ne? Ale to říká určitě každý a ty quieres něco specialniho claro. Ale fakt mě nic nenapadá. Malinovka?

    To se mi líbí

  3. Národní pití? Mám v tom vcelku jasno: české je pivo, moravské slivovice. Ostatní je zařaditelné i jinam, jako takové víno. Aspoň tak zní můj názor. Což ovšem neznamená, že něco z toho piju. Za á mi vážně nebylo osmnáct (vysvětlení pro zákonomily) a za bé mi to tak trochu nechutná a nevoní.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.