Toy Story 3! Que emocion!

Asi před týdnem jsem poprvé uslyšela, že budou dávat Toy story 3 v kinech. Já jsem to se svým flegmatismem (který už jsem u sebe oficiálně objevila) vzala bez emocí a bylo mi jedno, že všichni moji kamarádi skákají 3 metry do vzduchu a mávají u toho rukama. Když o tom ale během toho celého týdnu nepřestali mluvit a dokonce o tom začali i jiní kamarádi, musela jsem stoupit z mého oblaku myšlenek na zem a zaposlouchat jsem se, proč se jim to tak líbí a proč jsou na to tak nadržení, že dokonce chtějí jít na premiéru do kina, čehož já jsem se moc bála, protože moc lidí v kině, fronty, čekání a běžení do kino sálu, protože v Mexiku vám nedají místa, ale jenom lístek sálu, nepatří mezí mé nejoblíbenější věci.
Tak jsem tedy zbystřila a zjišťuji, že Toy story, kterou jsem viděla poprvé asi před dvěma lety v televizi, když jsem byla fakt znuděná a zrovna nedávali To je vražda, napsala, ale že pro skoro všechny Mexičany je to film z jejich dětství, který všichni viděli 15x a milují ho a mají doma již plesnivého hlavního představitele jako plyšáka. A to, že teď vyšla trojka, je úplná senzace a nádhera! Takže jsem se pousmála a vzpomněla jsem si, jak jsem asi před dvěma týdny shlížela na youtubu ukázky z českých pohádek a z večerníčků a potom Tři oříšky pro popelku a málem jsem se rozbrečela s těmi všemi vzpomínkami, co na ně mám.
Šli jsme tedy do kina. Protože naší rezervaci rezervovali špatně, museli jsme si koupit jiné lísky a to na 3D, což byl můj první 3D film v Mexiku. Protože jsme měli ještě hodinu čas, odešli jsme z poloprázdného předkiní koupit si něco k jídlu, něco k pití a za půl hodiny jsme se vrátili a tam fronta jak Brno. Je to na ten náš film? Bylo to na ten náš film, takže jsme si počkali ve frontě a už se dveře otevírají, už nám trhají vstupenky a kamarádka uplatňuje skupinu na facebooku „Uhni dítě, já na tenhle film čekala 11 let!“ a žene se během kupředu a drží nám místa. Usadíme se, všichni mají v očích „wow“ a vzrušeně si povídají a v kině průměr věku tak 16 (od 5 do 25). Začíná film. Všichni si nasadí brýle, a u každé pěkné scény se ozývá „aaaach“ a u každého vtipu radostný smích a na konci tleskají.
Bylo to tak pěkný! Hned pak ten film má úplně jiný nádech s touto atmosférou! Pořádně jsem si to užila a teď vždycky, když uvidím Toy story, budu vzpomínat na Mexiko a všechny moje Mechikánce. 
(Zážitel vylepšil 3D zážitek, ze kterého mě pořádně bolela hlava, protože film nebyl dělán na 3D a také to, že jsem si potom sednula do mraveniště a byla poštípaná na všech místech a pak jsem na záchodě našla asi 10 mravenců v zadku!

5 komentářů: „Toy Story 3! Que emocion!

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.