La checa ya se ha regresado a su país

Por la manana la estaba despertando ruidos del lluvia, hasta que le despertó absolutamente…
Dnes ráno mě celé ráno probouzela bouřka. Až mě vylekal mohutný hrom, otevřela jsem oči, kouknula se na hodiny, zjistila, že je 10, což nevím, proč jsem měla na mobilu, protože bylo už 12. Odkryla jsem peřinu, rozlepila oči a přesunula
se do obýváku, kde už byla sestra hrající Starcraft a koukající na reprízu Dobrého rána na čt24. Koukám na problémy Řecka, na Papeže, na tunel Blanka a k tomu snídám rohlík s marmeládou a čajem. Češka už je zpátky ve své zemi.
Ano, zase jsem strávila den v letadle a na letištích a čtvrtého července jsem se vrátila po osmé hodině večer na letiště v Ruzyni, kde na mě naskočila sestra a matka y otec čekal s krásným transparentem „Bienvenido karo!“.
Čekalo na mě nové auto, domečky v Praze, silnice, tramvaje, lidi, značky, hnusné paneláky, červené střechy… Česky jsem se znovunaučila za dva dny a chybí mi španělština, chybí mi Mexiko. A sestra už mi říká, že „už jdu“ znamená, že UŽ jdu a ne že přijdu až za tři dny. Uklidila jsem si už moje věci a vypadá to, že se nevejdou do pokojíčku. Nechci po icq, msn nebo po facebooku mluvit s nikým. Dneska půjdu k dědovi, zítra s kamarádkami, pozítří s kamarády, popozítří na tábor.
Článek nemá moc smyslu. Jsem zmatená.

5 komentářů: „La checa ya se ha regresado a su país

  1. Tak vítaj, jsem čekal že poběžíš do Teska pro tortillu a ty se spokojíš s nějakým gumovým rohlíkem za 0,90Kč a marmeládou 😀 Bouřka mě taky vzbudila někdy ráno v 6, ale ta, co mě stihla včera někde u Votic už tak zábavná nebyla.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.