Co může zkazit prázdniny?

Co může zkazit úžasné prázdniny prožité v domovině, kterou jste dlouho neviděli a s těmi, co máte rádi, když je vám 17, nemáte moc závazků a největší problém je, že si nemůžete vybrat peníze z karty, kvůli týdenním dětskému limitu? Dny strávené aktivitami v neuvěřitelném vedru, dny plné kamarádů a rodiny, smíchu, klidu a nových zážitků ještě bez školy a ponávratovém šoku? Ale také dny klidu, válení se doma u počítače a televize? Co může zkazit tuto idylku? Zjištění, jak je ten život nespravedlivý! Jak dobré věci a dobří lidé nedostávají tolik ocenění jako ti vychcaní! O čem to jen mluvím?
Když jsem to viděla poprvé, zastavila jsem se s talířem před televizí a uvolnila všechny obličejové svaly a jsem ráda, že sem nezapomněla i na ty ostatní, co již v obličeji nejsou. Stála jsem tam asi i tři reklamy potom a pořád tomu nemohla uvěřit. Jak někdo mohl udělat tak DEBILNÍ reklamu, jako je tahle?! Vzhledem k tomu, že sestra ani matka, které byly poblíž, nic neříkaly, nechala jsem si svůj pocit pro sebe a otřeseně odešla hledat tu tequilu, co jsem si přivezla z Mexika, abych na ten hrůzný zážitek zapomněla. Bohužel to nepomohlo a druhý den jsem se probudila s kocovinou doprovázenou zpíváním“Xxx lutz tatatata…“.
Předpokládám, že vy všichni se mnou souhlasíte, že tato reklama je nejhorší reklama všech dob a to že má velkou konkurenci! (KoralPenny) Ale samozřejmě – přesně podle očekávání pána, co to vymyslel a těmi, co to odsouhlasili – všichni ji znají, všichni vědí, na co je, všichni si o ní povídají a všichni – aspoň pokud budou bydlet ve vzdálenosti do hodiny nebo až hodiny a půl od krámu a budou zrovna potřebovat křeslo – tam zajdou! Mají to už v paměti, a ačkoli jim reklama leze krkem, všimnou si každého billboardu a vždy, když uslyší někoho střílet jakoukoli pistolí, řeknou manželce „Miláčku, nepotřebuješ novou pračku?“.
Já teď tady koukám do mého nového zrcadla z Ikey a jsem ráda, že aspoň Kofola má takový úspěch, který si podle mě díky zábavným a hezkým reklamám zaslouží a vzpomínám na reklamy na Dobrou vodu (tu první), které už si nikdo nepamatuje. Život je nespravedlivý! Úspěchy slaví ti, co to umí s lidmi (Derrena Browna miluje každý) a ti, co jsou dobří a mají dobré výrobky či služby, mají problém, protože to zase neumí s lidmi a tak je nikdo nezná, nemají peníze a krachují. Někdy se najde někdo, kdo to umí i s lidmi a má i dobré věci, to je pak radost pohledět!
Nebudu popírat, že jsem ve věku, kdy je všechno špatně. Ale myslím, že podobné touhy jako pán z videa měl již každý.

6 komentářů: „Co může zkazit prázdniny?

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.