Jak jsem rodila

Šla jsem se svým devítiměsíčním břichem do nemocnice, kam mě doprovodila matka. Měla jsem hezký barevný pokoj, svojí vlastní skříň a tak ani jsem se nemyla a zalehla. V tom v noci mě budí sestřička, že už je čas. Tak překvapeně vyběhnu z pokoje bez žádných bolestí a jdu za sestřičkou. Ještě na chodbě se zastavím a ptám se matky „Mami, mně je sedmnáct a mám dítě?“ a ona mi odpoví, že je to v pohodě, že mi 17 není a já jsem spokojená, že nejsem jako některá z mých kamarádek.
Přijdu na porodní sál. Tam je to také hezké a barevné a taková domácí. Lehnu si na podložku a povídám si s ostatními, co tam jsou. Pak se u mě zastaví doktorka a říká, že už je tedy čas a že se do toho musíme dát. Nějakým záhadným způsobem už nemám kalhoty ani kalhotky a jsem již výše, než jsem byla na začátku. Já říkám té doktorce „Ale není zvláštní, že jsem ještě neměla žádné kontrakce?“. Najednou se z hodné bílé české doktorky stane ta tlustá černá z Chirurgů, udělá na mě ten svůj ironický výraz, ukáže mi tužkou s gumou na beďar, co mám na nose a řiká „Žádný kontrakce?!“ a tak ztichnu a v duchu se bojím, že nebudu moct tlačit a že mé krásné tělo bude zohaveno jizvou po císařském řezu. Už nastoupil celý doktorčin tým, i ten nadřízený, také černý a také pořád nasraný a vedle – pokud jsem si ji v tom stresu nevymyslela – byla Robin z Himym nebo někdo jí velmi podobný.
A pak jsem se probudila, zdálo se mi, že jsem ve škole a pak že v nějakém zábavním domě a nakonec kluk ze skoro Mexika, co se mi trochu líbil tam chodil s jednou holkou a pak všichni se tam spárovali a já nemohla jít do jiného patra a pak jsem byla zase v té škole v utíkala jsem odtamtud pryč domů, protože jsem o tom chtěla napsat článek, jenže pak jsem se musela vrátit pro výsledky testu, což vůbec nebyly výsledky testu, že nějaký kvíz ke komu do třídy se hodíš.
Nakonec jsem se probudila, zapnula televizi, šla si přiohřát včera dělaný štrůdl, udělala si kakajíčko a celou tu bodu přemýšlela, co mám z těch snů vyvozovat.
Závěr: Frustrovaná ze seriálů, na které pořád koukám, Frustrovaná z nemětí novia (2. pád od novio) a myslící na všechny slečny se základním vzděláním a dítětem na krku (a bez táty!) a že i ve snech jsem racionální.
Závěr 2: Krásné probuzení do krásného dne!

15 komentářů: „Jak jsem rodila

  1. No, a mě se vyčítá že jsem cvok, když ráno do telefonu mámě tvrdím, že stavím stan u babičky:D Pak pochopila že se mi jenom něco zdálo:D

    To se mi líbí

  2. Mně se poslední dobou pořád zná něco o make-upu – hledám makeup, jak ho roztírám, jak si ho kupuju, jak ho vybírám, že nemůžu najít tužku na oči, že mi jí někdo půjčuje, ale je měděná a já chci černou, kam si to maluju, jak to vypadá, kam si to maluju ještě, pak hledám pudr… no, taky tomu moc nerozumim !,o)

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.