Hija de puta

Může mi laskavě někdo říct, proč vždycky z těch nejhodnějších lidech všichni dělaj největší svině? A ti, co to z nich udělají vyjdou svatí a přitom jsou to mnohem MNOHEM větší hajzlové než ti, kteří nikdy neudělali žádnej podraz ani nic, co by se mohla považovat za chyba v charakteru? Proč to doprdele dělají?! mají z toho nějakou zvrácenou útechu? A nejhorší je, že nikdy se nikdo nedozví pravdu, protože, aby ten čůrák, který udělal z „hodného“ na „zlého“ (ve světě pohádek) zůstal „hodným“ a s čistou duší, ta píča vypráví věci, přikrášuje je a z vás udělá to nejhorší, co může být. Ale vy – hodní – , no, patrně ne všichni, jí to ani nemůžete oplatit, protože vám to prostě přijde jako moc velká hnusárna, ačkoli to, co ona udělala vám, je mnohem MNOHEM horší.

Útěchou nám aspoň může být, že teď se jasně prokázalo, že ti „zlí“ jsou duševně nevyrovnaní lidé a škodění jiným jim léči mindráky a zvyšuje sebevědomí. A vy víte, že tohleto pro svou radost a pro své ego dělat nemusíte a že můžete mít +- (protože každý dělá chyby a puberta je hold puberta) čistý rejstřík a čisté svědomí.

I když samozřejmě, když jste člověk „dobrý“, máte výčitky po všem. Těm zmrdům je to u prdele.

Závěr: psala jsem to v prudké emoci, omlouvám se za sprostá slova, ale úplně mi připadaj, že do toho patří. za nespisovný jazyk taky a jestli je něco nepochopitelný, teď je mi to u prdele, číst znova si to nebudu a jestli tam mám gramatický chyby, tak dělejte, jakože je nevidíte

2 komentáře: „Hija de puta

  1. To přejde … , já už ani neřešim, co o mně kdo komu říká, bych se z toho musel zbláznit a vysvětluj furt, že to neni pravda … Je to bohužel nastavený tak, že někdo je svatej dycky a všici mu věří nebo aspoň neodporují.

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.