Není devět mnoho?

Moji věrní čtenáři, kteří mě již čtou déle, vědí, že moje rodina je maličko zvláštní. Vše se ale přechází s letmým vystrašeným pohledem a rychlým útěkem do bezpečí. Bohužel existuje jedna věc, která se už tak lehce přejít nedá. Nikdo na to ještě příliž neupozorňoval, ale všichni to víme… a já si myslím, že už by se proti tomu mělo něco udělat!
Když jsem byla menší, v našem bytě pobývaly čtyři osoby, kocour a želvy. Měli jsme 4 kartáčky na zuby. Když přijela sestra z Francie, počet osob se nezměnil, ale kartáčků již bylo 5. Když jsem přijela já z Méxica, počet osob v rodině se zmenšil o jednu osobu a o 3 želvy a kartáčků je 9.
Mohl by mi to někdo vysvětlit? Jak se takové věci dějí? Nebo je to úplně normální a každá tříčlená rodina s jedním kocourem má 3x více kartáčků na zuby než by potřebovala? Není na čase odstěhovat se k nějaké normálnější společnosti a začít místo školy tvrdě pracovat, abych měla na nájem?

11 komentářů: „Není devět mnoho?

  1. To už nikdo neví a všici to přejdou mlčením nebo se rázně ohradí, že muj teda určitě neni! U nás to sedí na počet lidí + ségra tam má ten svuj, když přijede 1x za 1/4roku. Akorát každej kartáček má vlastní kalíšek. No a svůj druhej "cestovní kartáček" i s pastou mám jinde.

    To se mi líbí

  2. no, ja jsem kdysi psala u sebe, kolik tech kartacku ma moje domacnost, citajici jednu osobu…. to cislo je skoro dvojmsitne….a tak chapu Nooru, ze ma tri curaproxy, a jestli to tak mate vsechny, tak je vsechno v poradku :)))

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.