Tuleň má nový kabát

Můj tuleň bude za půl roku a pár měsíců slavit páté narozeniny. Tyto půlkulatiny samozřejmě již plnoletá majitelka řádně oslaví. Než se ale tak stane, měli bychom si ujasnit, že se toho možná tuleň nedožije. Je klidně možné, že má nenávist k blog.cz vyvrcholí a nebo si najdu nějakého muže a budu se zabývat jím a ne blogem. A nebo že přijdu o obě ruce. A nohy. Pusu. I hlavu. Nebo se toho nedožijete vy. Autobusy jsou zrádné.
V každém případě teď jsme všichni tady a ptáme se sami sebe Kde asi za půl roku budeme, ale musíme řešit věci, které nás tíží v tuto chvíli. Nedodělaný projekt na češtinu, test z češtiny, zkoušky ze španělštiny, zkoušení z chemie, šaty do tanečních, bolavé břicho, kabát, který nemám a tulení kabát, který je dosti neaktuální.
Již 4. července, kdy jsem se vrátila z letiště, mi bylo jasné, že mexický design se musí změnit. Sice jsem v Mexiku byla, vzpomínám na něj každý den a miluji ho, ale aktualita se počítá. Přemýšlela jsem dlouho a dlouho jsem nemohla na nic přijít. Koukávala jsem na ostatní blogy a snažila se z nich inspirovat, našla jsem www.foundshit.com, našla jsem puzzle, ptala jsem se na názory, zkoušela a nakonec našla a vymyslela! Blog.cz mě vyhodí z autorského klubu, protože jsem ke kočce s parukou neuvedla zdroj, což je hrubé porušení pravidel! Ale já jsem na svou kočku pyšná! použil jsem obrázky, photoshop a malování! Dělala jsem se s tím tak týden. Pokud se vám to nelíbí, neříkejte to moc nápadně.
Tímto tedy zahajuji další – v pořadí již šesté – tuleňovité období! Škoda, že tam s tou parukou nebyl taky tuleň…

13 komentářů: „Tuleň má nový kabát

  1. Jo, dobrý, akorát já bych teda nevydržel dělat se týden s obrázkem. Ovšem chápu, že to bylo zábavnější než dělat něco do školy 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.