Ježiši, ona brečí!

Vše, co zde napíši, je pouze teorie, na kterou jsem přišla na základě zkušeností a vyprávění mých zletilých známých a kamarádů. Vzhledem k tomu, že mi ještě není 18 let, tak myslet si, že bych se kdy dotkla alkoholu, je skoro zločin. Ideozločin.
Všichni již určitě známe chvíle, kdy se sejdou lidé, otevřou se nějaké flašky, pije se a je hezky. Někdy je míň hezky, někdy více hezky. Záleží na tom, který z problémových faktorů party přijde na svět. Nevíte, co tím myslím?
 • Hiperactivo – jak název napovídá, osoba je dosti hyperaktivní a všichni o ní mají strach. Aby nevyskočila z okna, nehodila backflip na postelích a nerozsekla si hlavu, neřvala v panelákovém bytě a nevzbudila sousedy atd.
 • Mamado – osoba zeblila vše, co viděla a i to, co neviděla (tento stav se pojí s hiperaktivo)
 • Caliente – hledá cokoli druhého pohlaví (po chvíli může přejít i na stejné) na ukojení svých tuh
 • Triste – nemluví, smutně kouká, nebaví se, je nasraná
 • Llorante – většinou je to druhá fáze triste a je oblíbená hlavně u žen. Osoba začne usedavě plakat.
Už chápete, o čem mluvím? Poznali jste se v některých? Někdy si z nich děláme srandu a ty osoby nedělají žádné velké potíže, ale někdy je to naopak a my mám chuť, vrazit jim kaktus do zadku a poté do očí (nejhorší je to, když zmiňovaná osoba projde všemi fázemi, některými i několikrát). Ráda bych se o celém tomto problému rozepsala víc, ale dnes mám v plánu jen poslední bod; llorante [jorante]
Buď jste byli přímo ti brečící, nebo jste alespoň někoho brečícího utěšovali, anebo jste aspoň někoho brečet viděli. Alkoholem se všechny emoce vygradují a najednou ze sebemenšího problému je globální problém, který se musí vyřešit hned. Ale on se nemůže vyřešit hned, protože je to problém, který už se táhne delší dobu a vypadá, že je neřešitelný a nikdo ho už kromě mě řešit nechce, nikdo nemá tu snahu, jen já, kráva, se tady pořád angažuju, ale to nikoho nezajímá, protože mě nikdo nemá rád! Proč mě sakra nikdo nemá rád?!?!?!?!?! Proč jsem tak hnusná?! Proč nemám větší prsa?! Proč mi matka zrovna dneska vyprala to černý triko, když jsem si ho chtěla vzít?! Proč dneska prší?! Proč jsem se musela vrátit z Mexika?! Proč jsem odjela do Mexika?! Proč mi nefunguje mobil?! Proč mi kočka sere do koupelny?!
Důvodů na brečení je najednou tolik! A je tu tolik lidí, co mě můžou utěšovat! Není to krásný pocit? Všem řeknu, co mě tíží, protože to normálně nikomu to nevykládám, protože jsem silná holka, ale teď jsem opilá a mluvit můžu! Juchů! Jsem středem pozornosti! A určitě vypadám tak sladce a bezbranně! Ale stejně mě nikdo nemá rád!
Můj názor je, že brečet pod vlivem alkoholu, je to největší slabošství a největší egoismus. Když se ta osoba utěšuje, tak jen brečí dál a dýl. Měla by se nechat anebo by měl přijít někdo a říct jí: „Krávo, laskavě tady neřvi, uklidni se, začni se bavit, nekaz nám to tu a sama si to užívej.“. Měl by se jim vyrvat jejich mobil z ruky a někam pečlivě uschovat, aby nemohli psát svým milým, svým ex-milým nebo maminkám; proplesknout a hotovo.
Supy se mohou samozřejmě těšit na chudinku, která teď brečí a za chvíli bude chtít ulehnout do náruče svého utěšitele. To je ale hnus, děti! Chudák chudinka.
Já jsem llorante specialista. Takže až mě někdy opilou (až mi bude 18!) uvidíte brečet, buď mi dejte pár facek anebo mě nechte na pokoji. Nerada bych marnila váš čas a vykecala to, co nechci, ani to necítím a říkám to jen proto, abych na sebe strhla více pozornosti. Děkuji!

22 komentářů: „Ježiši, ona brečí!

 1. Do llorante fáze se dostala moje první holka, tak si to umím docela představit :)to pak nepomůže žádný utěšování…, co víc, přišlo mi, že jak je holka ještě spolu s dalšíma kamarádkama, nakazí je, a za chvíli už řvou taky 😀

  To se mi líbí

 2. To mi připomíná mě v září, jak jsem se hrozně opila a brečela asi hodinu a ani o tom nevim. .DDD On je právě problem v tom, že brečíš už fakt jen tehdy, když už ani nevidíš. Já když jsem měla zase světlou chvilku a vnímala jsme tak jsem si řikala, jeslti jsem normální a začala jsem se sama sobě smát, ale pak znova.

  To se mi líbí

 3. Mívám stavy hyperaktivní i brečící. Jako například když jsme chtěly ve tři ráno jít na procházku do Kamenice a strašně jsme se smály a nebo když jsem seděla pod lampou u slepičárny a ronila krokodýlý slzy, ani nevím už proč.. A to je na tom to krásný, jak je to rozmanitý 😀

  To se mi líbí

 4. Jako ale… Včera, teda vlastně už dneska, jsem si vzpomněla na tenhle článek. A to když jsme s kamarádkou seděly v hospodě u piva, vedly jsme veledůležitý rozhovor a já brečela jak želva. Připadám si jako mimino.

  To se mi líbí

 5. Bylinka: Děkuju mnohokrát za komentář! A jak jsem napsala, všechno je to jen teorie, kterou jsem vzala z učených knih, dokumentálních pořadů a vyprávění mých známích! :D:D

  To se mi líbí

 6. Hiperactivo- většinou kolem jedenácté když musim většinou cestovat metrem na poslední bus…nejvíce se projevující po finské s redbulem nebo absinthu. Ha ještě že je zítra večírek a žije Hiperactivo.

  To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.