Ťuk, ťuk, tady ledviny!

Abych pravdu řekla, příšerně se nudím. Nevím, co dělat, nic mě nebaví a mám dost silné bolesti rukou od ntb a můj ukazováček pravé ruky je celý ohnutý od touchpadu. Musím se učit, neučím. Musím dělat jiné věci, nedělám. Nechci, nebaví mě. Jsem agresivní na lidi.
V pátek jsem byla konečně u doktora. U dospělého doktora. Řekl, že mám levou stranu mandlí velkou, dal mi recept na prášky a řekl, že se mám šetřit a že nemám 14 dní provozovat žádnou aktivitu. Tak jsem hned po doktorovi běžela do antikvariátu s asi 100 kilovou taškou.
Snažím se nevycházet z bytu, nespěchat, moc nemluvit, víc pít, nedusit se, neudusit se a nevyflusnout si orgány. Vypadá to, že mám teda na práci hodně věcí. Ale je to nuda. Nejhorší je, že nemůžu chodit na tělocvik (a to jsem si zrovna měla zaběhnout kilometr) a na trampolínu, na kterou se vždycky těším celý týden.
Nuda, nuda, nuda. Ten článek je taky nuda. Každou neděli není svátek prostě. Taková nuda a nechuť, že jsem po sobě ani ten článek nečetla. Za to jsem na sebe vylila jablečný mošt.

13 komentářů: „Ťuk, ťuk, tady ledviny!

  1. My ostatní doma se nenudíme, hledáme již delší dobu a velmi intenzivně něco, co by nás totálně zbavilo sluchu. NECHCEME UŽ TO CHRCHLÁNÍ POSLOUCHAT!!! Těšílí jsme se, že půjdeš na trampolínu a bude chvilku klid. Kruci…

    To se mi líbí

  2. ale že tě nic nebaví a nic neděláš, ber to z tý lepší stránky… Kdy jindy můžeš takhle ležet, nic nechtít dělat a nic nedělat? Od čtvrtka ležims horečkama a teda.. Neměnil bych 🙂

    To se mi líbí

  3. Teď se aspoň můžeš nudit u ntb, před 20lety by ses nudila možná tak nad starým Bravíčkem 🙂 Vy běháte jeden km v 18ti? Co vím, tak 1500 běhaly holky na ZŠ už někdy od 7.třídy!

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Google photo

Komentujete pomocí vašeho Google účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.