Třetího ledna s umytými vlasy!

Vážení a milí pravidelní čtenáři a stejně tak vážení a milí i vy, kteří jste tu poprvé, náhodou, anebo mě čtete neradi, ale toto jste si nemohli nechat ujít!
Zvu Vás na velkolepou celostátní akci, kterou Česká republika a ani jiná země nikdy neviděla! Jde o celorepublikové mytí si vlasů!
Studenti středních i základních škol, kteří mají výuku po-pá, si většinou vlasy myjí v neděli večer (nebo v pondělí ráno, ale abychom to neměli složité, budeme předpokládat, že si je myjeme den před tím). V pondělí to tedy mají nejkrásnější, v úterý se to ještě dá a ve středu už se musí umýt zase. Čtvrtek hezké, pátek už nic moc a teď máte 2 možnosti:
  1. Během víkendu hnijete doma či jedete za rodinou, kde nepotřebujete být krásní, takže si vlasy nemyjete a v neděli jsou podávány řízky, palačinky nebo jiná na oleji-se-vařící jídla
  2. Během víkendu máte party či jiné činnosti, kde se vás nesmí lidi leknout, a tak si je umyjete. V případě nějaké divočejší party je mytí možné i 2x a to před (abyste byli krásní) a po (abyste nesmrděli kouřem/abyste si smyli zvratky)
Takhle to dělá většina obyvatel pracujících nebo studujících všechny pracovní dny, to jsme si vysvětlili.
Ale také existují chvíle, kdy se rozvrh rozhodí. Třeba kvůli nějakému rande! Nebo naopak pro nedostatek času jste na vlasy zapomněli. To je pak problém; člověk je nervózní a pak musí trpět vystrašené pohledy spolužáků/spolupracovníků a posměšky za zády. Někdy i před zády. Doporučuji srovnat to co nejrychleji, abyste se dostali zase do duševní pohody! ZÍTRA MÁTE ŠANCI!
Pak tu máme velké prázdniny. Jako například teď. I když prázdniny nebyly vlastně ani velké, stejně jsme všichni rozhozeni z normálních kolejí. A všichni chceme udělat na spolužáky/spolupracovníky, které jsme neviděli dlouho, úžasný první dojem! Jako bychom se báli, že si kolegové budou myslet, že jsme se za tu dobu změnili. Nebo jako bychom cítili možnost, že na nás kolegové zapomněli, a teď si nás mohou připomenout ještě krásnější (což samozřejmě platí i na mytí hlavy v neděli na VELKÉ pondělí, kde nás všichni znovupoznají). A TO JE ŠANCE PRO VÁS UDĚLAT ZNOVU-DOKONALÝ DOJEM!
Pak tu máme samozřejmě i ty, kteří si vlásky nemyjí nikdy. Ti už nejsou ani středem posměchu. Ti už jsou jen k pláči a strachu. A TOHLE JE PRÁVĚ ŠANCE I PRO VÁS! ZKUSTE TO! TŘEBA SE VÁM TEN POCIT UMYTÝCH VLASŮ BUDE LÍBIT!
Tímto chci říct, že umýt si NA ÚTERÝ 3. LEDNA vlasy je dobré pro Vaši psychiku, pro Vás zevnějšek i pro Vaše okolí! K tomu zase nahodíte starý rytmus a s největší pravděpodobností byste si je stejně zítra myli (z důvodů, které už jsem zdůrazňovala výše). Tak proč ne?
Takže všechny Vás srdečně zvu Novoroční mytí vlasů! Ať jsme všichni krásní! Nevyčnívejte! Pojďte do toho s ostatními! Ať si potvrdíme, že Češi umí držet při sobě!

3. LEDNA 2012

Pokud si chce pokecat o tomto projektu s ostatními nadšenci, přidejte se do nově vzniklé skupiny na facebooku! Sdílejte! Zvěte přátele! Hrajte proti sobě onlinovky jako například od našeho sponzora Head&shoulders Vyber všechny lupy! a nebo se nebojte ponořit do odvšivovacího šampónu a udržet se tam do nejdéle (rekord je 35 minut a 28 vteřin)!
A nakonec trochu faktů:
80% žáků má vlasy čisté každé pondělí
92% žáků má vlasy čisté první den po prízninách či delším volnu
98,7% žáků má vlasy čisté prvního záři
100% žáků si je umyje na 3. ledna 2012

10 komentářů: „Třetího ledna s umytými vlasy!

  1. zajímavý xD I když teda třetího je úterý 🙂 A někomu Ale co… tak já si je tedy umyju, i když nikam nejdu, a tak možná někam zajdu xD hehe xD ale fakt kvůli tomu nebudu kupovat Head&shoulders, to nemusí být, že ne? xDDD No nic, jdu se vyspat z té komentující nálady xDDD

    To se mi líbí

  2. Ty bys přemluvila i mrtvýho.. 😉 Jestli ráno najdu sílu, tak si je kvůli tobě, Kájíčku, umyju. Ale vůbec se mi to nehodí, nemám na to čas a trvá mi to s vyfénováním nechutně dlouho, takže mě máš na svědomí!!  😮 Jinak, nejlepší šampon je Purity od Itely Hair fashion, když budeš moooc hodnoučká, tak ti ho přivezu! 🙂

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.