Z Tuleně bude opravdový tuleň!

Začalo to nenápadně. Všimla jsem si, že už mi není většina podprsenek, přišla jsem do školy a kamarádka na mě se slovy „Ty kozy!“ vyvalila oči, čas od času jsem měla i 54 kg, zjistila jsem, že mé břicho už není jen sval. Co se to děje? Dneska jsem si zkoušela v obchodě nějaká trička, instinktivně jsem sáhla po S a XS a v tom jsem na to přišla; Tuleň nám poprvé v životě tloustne! Co jiného by to mohlo být?
Celý život jsem byla ta malá, drobná a štíhlá. Na mé jediné lekci roztleskávaček, na které jsem byla, mě hned hodili nahoru do pyramidy. Vždycky se mě týkala velikost S až XS a jediné, co bylo velké, byly nohy (39-40) a vlasy. Nezažila jsem, co to je, když někde leze špek. Abych vůbec nějaké špíčky našla, musela jsem si vytahovat kůži. Nemohla jsem darovat plazmu, protože mám jen 53 kg a tam je nutné míti 55 kg. Nikdy jsem moc necvičila ani nedělala víc nějaký sport. Jedla jsem cokoli a kdykoli a tělu to bylo jedno. Všichni nechápavě koukali na to, jak dojídám oběd po třech kamarádech. A nic se nedělo.
Poslední dobou ale začínám zjišťovat, že mám úplně normální ženskou výšku. To, že možná už nebudu ani drobná a štíhlá, by mě nenapadlo.
Vždycky jsem si říkala, že mám holt dobrý metabolismus a chodím; Do školy, ze školy, po škole, po centru, po vyřizovaní, v práci, po schodech… I když… vlastně nevím, jestli se to chozením dá nazvat, protože chodím tak rychle, že mi někdy nestačí ani auta.
S touto chůzí jsem se rozhodla před nějakou dobu přestat, protože můj lýtkový dvojhlavý sval dorostl do obřích rozměrů a já už nechtěla, aby se mi děti na hřišti smály. Druhým důvodem byl můj psychický stav. Nežiji zrovna doma na gauči, takže stresu si užiju až-až a to, že pořád někam běhám, stres akorát zhoršuje. Takhle si v klídku jdu, koukám po lidech kolem sebe, přijdu do cíle a normálně řeknu „Ahoj“, místo toho, abych přiběhla, hodinu se rozdýchávala a dodala k tomu „psdjalfkjdslfjkalahojldskfjdss“. Dokonce mi Conversky ani nedevastují nohu a někdy v nich můžu být i půl dne!
Že by to tedy bylo tím, že už nechodím? Nebo prožívám nějakou druhou fázi puberty?
Prsa se zvětšují, lýtka se zmenšují, břicho mi vyrostlo, mám super-namakané bicepsy… co přijde dál? Budu vás informovat! Z Tuleně bude pravý tuleň!

11 komentářů: „Z Tuleně bude opravdový tuleň!

  1. Podlě mě to není tím že člověk to bere jen jako ''krásně město''Moje teta udělala to samé co chci udělat já ( být au-pair )Ted' žije v zahraniči už 10 let. Nějakou dobu dělala au-pair v Americe a ted' je v Anglii ale už ne jako au-pair ale normálně tam žije. Do česka se neplánuje už nikdy vrátit. Jezdí sem jen v létě na 2 týdny.. Takže si nemyslím že to je jen o tom ''krásnem městě''. 😉 Já ČR prostě nemám ráda,je to muj domov,ale zustat tu vážně nechci.

    To se mi líbí

  2. Buď jenom ráda, já míval 182 a 59, slušná modelka 😀 No a za 10 let už nestačí těch 700hodin sportu ročně … Tělo je prevít.

    To se mi líbí

  3. Jo, pochopila jsi správně, akorát dřív jsem trénoval víc (ne vůbec). Ve 20ti můžeš sežrat co chceš, za den se vychrápeš z mrtvolného stavu a jsi ready, časem už to tak dobře nejde, bohužel. A když ti rostou prsa, tak se nediv, že tloustneš. Ženský mají geneticky víc tuku než chlapi, 8% už nejni vytrvalec, ženská s 8% by vypadala hrozně 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.