Les nourrissons sont comme les chats

Když jsem sem jela, myslela jsem si, že největší problém bude to osmiměsíční mimino. Nakonec se ukázalo, že s miminem je největší sranda! Mimina jsou totiž jako kočky. Akorát že nemají tolik chlupů, jsou větší, nemají drápy, neskáčou na nábytek a nechápou vylužování do písku. Jinak je to to samé.
Můžete je chovat, hladit, ale také je můžete na 10 minut zabavit ubrouskem, igelitovým pytlíkem nebo ustřižkem z pexesa. Další věc je šňůrka, kterou použijete tak, že jeden konec máte nad/před dítětem, za druhý do držíte a dítě sahá na šňůrku a diví se, že se hýbe! Pak je tu další neuvěřitelně úžasná hra jmenující se 2 prsty, na kterou nachytáte kde jakou kočku. Prstama chodíte sem a tam, což dítě/kočka pozoruje a je z toho úplně odvařená! Ruku můžete u kočky i dítěte používat na nabádání, aby přišli k vám. Poklepávání nehtama o podlahu je stoprocentní přilákávač koček!
Stejná je také ta jejich iracionální tvrdohlavost a změny nálad. Jsou celí šťastní, hrajou si/mazlí se, a najednou začnou řvát/podrápou vás! Bez jakékoli příčiny či důvodu!
Přemýšlela jsem, že kdyby se – nedejbože – Mikešovi něco stalo, pořídily bychom si místo další kočky dítě. Ale pak jsem to zavrhla… Je rozdíl, když jednou za čas vyhodíte bobky z písku a když několikrát denně musíte měnit plíny. A… pochybuju, že bychom mohly dítě nechat 3 dny samo doma. Bez jídla.

4 komentáře: „Les nourrissons sont comme les chats

  1. Tuhle jsem držel foťák našemu kocourovi těsně před čumákem a efekt byl podobný jako s provázkem 😀 S dětmi jsem to nezkoušel, ale s těmi malými, co už začaly chodit, by taky mohly být legrace 😀 A fotky z toho byly zajímavý 😀

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.