Tuleň zadržen v Berlíně aneb když vám na Gay Pride sahá policistka na zadek 2/3

Drazí čtenáři,
minulý článek měl ohromný úspěch takže všeho nechám, hned spěchám s druhým dílem mého berlínského gay-zážitku. Kdo první nečetl, měl by si ho přečíst, protože jinak nebude úplně v obraze…
…A všichni se smáli, tančili, pili, sahali na sebe a líbali se… Jedna obrovská party v centru hlavního města….
Kromě falešných sexy policistů tam byla i policejní auta s normálními policisty. Na rozdíl od těch českých tito byli z poloviny pohlední, mladí a usmívali se. To samé i hasiči, kteří si klepaly nohou do rytmu a smáli se. Jeden z policistů si udělal z policejního auta stativ a natáčel si to.
Šly jsme dál průvodem. Lidí čím dál tím víc, dobrá nálada neupadala, z kamionů lítaly plechovky s alkoholem (který jsme měli zakázaný), kondomy, píšťalky, letáčky, nálepky, trička, led… na co si jen vzpomenete! Podle toho také vypadala silnice a přilehlá křoví, která byla zanesena bordelem. A nikde nebyly koše na odpadky.
Průvod vypadal tak, že tam tedy byly ty kamiony plné lidí. Na nich hudba, reklama, vlaječky. Kolem provaz. Nejdřív jsme nechápaly jeho význam, ale pak ho zvedli, postavily se kolem a stály kolem celou dobu, co kamion jel. Aby někdo neskončil pod koly.
Viděly jsme také mnoho transparentů o tom, že jsou homosexuálové stejní jako hetero, že mají adoptovat děti atd. Pár jich bylo i více politicky zaměřených například proti Putinovi nebo proti vládě v Brazílii, při čemž nechtěli, abychom jezdili na MS ve fotbale 2014.
Naučily jsme se anglická slova jako queer, riot a squama, máme nálepky s Peeeeeeeeeeeeenis, Dildoking – we will fuck you, Wer ist Gott (které mě rozhodně pobavilo nejvíce).
Ve dvě jsme se musely posunout dál, protože jsme měli ve 3 sraz. Cestou jsme ale pochopily, že to nestihneme, což nám potvrdily i organizátorky, které jsme potkaly. Nakonec jsme se na místě sešli ve 4. Bylo vedro a mé zásoby pití byly vyčerpané a obchod nikde žádný. Jedna slečna se ztratila, tak jsme na ni museli čekat, ale to nám nebránilo dál si prohlížet kostýmy, lidi a prodávat. Někdo už prodal 100, my byly tak u padesáti. Ale všichni jsme se smáli slibovaných dvěma tisícům. Nám to ale nevadilo, protože jsme se zadarmo podívaly do Berlína a měly možnost zažít tuto neuvěřitelně skvělou událost.
Lidé začali být více opilí. Čas od času se tam objevili i úplně nazí. Byli přátelští a povídali si s námi. Jeden mi chtěl ukrást 2 náramky a já je bránila tak, že jsem si málem o tu kovovou část rozřízla prsty, pak mě balila moc pěkná lesbička a říkala mi „You deserve me!“, byl u mě nějaký pán v oranžovém a ptal se mě na něco s agenturou nebo potvrzením… tak jsme myslela, že je to kontrola a ukázala jsem mu ten papír, co nám dali, že ho máme ukazovat. Ale on se tvářil divně a potom odešel… Jiná paní na nás mluvila dlouho německy, i když jsme jí říkaly, že německy neumíme. Pak ke mně přišla nějaká slečna a ptala se mě, jestli nemám náplast. Pohotově jsem vytáhla proužek náplasti a nůžky. Slečna mi milionkrát děkovala. Také jsem pozorovala motajícího se tlustšího pána v síťovaných punčocháčích, kterého za sebou táhl už celkem naštvaný pán s parukou. Všichni se navzájem fotili a fotili i nás. Připadaly jsme si jako hvězdy. Čas od času se nás někdo zeptal, jestli máme aids. To jsme si přišly jako menší hvězdy.

Dobrá nálada byla pořád, ale padla na mě i únava. Příšerná bolest nohou a ramene z neuvěřitelně těžké tašky, která se parádně trhala a hrozná žízeň, která nešla ničím utišit v celkem nesnesitelném vedru. Sedla jsem si a jedla.

Lidí ubývalo, projela kolem nás i policie a musely jsme se přemístit blíž ke konci. Vzaly jsme to velmi volným tempem. Viděly jsme lidi skákat bangee jumping. Mluvily jsme s ožralými Němci, a když jsem se jich zeptala na památník holokaustu, začali prohlašovat, že fuck Hitler.

Zasedly jsme do stínu k nějakému obřímu monumentu, kde bylo všechno azbukou a byly tam napsány roky 1941-1945. Hypnotizovaly jsme opuštěnou lahev s vodou. Ale vydržely jsme. Vedle si sedli nějací Turci. Tak jsme si s nimi povídali. Ptali se, co to je tady za zvláštní akci, oznamovali, že přijedou za 2 dny do Prahy a říkali, že v Turecku je situace klidná, že se tam nic neděje. Že je tam prý pár lidí, kteří nechtějí postavit něco v parku, ale jinak je to v pohodě. Dál už jsem to rozvíjet nechtěla.

Prodala jsem tam svůj poslední náramek. I když ne, jeden jsem měla vlastně na ruce. Tak jsem ho přendala na kroužek a chtěla jsem si dodělat stovku. Vzaly jsme to k většímu monumentu.

Než jsme se stihly dostat pryč, byli u nás policisté a chtěli vidět ten papír, že tu můžeme prodávat. Ukázaly jsme jim ho. Oni ho dlouze studovali a potom řekli, že máme jít za nimi.
Což je pro dnešek všechno a na tu nejzajímavější část si budeme muset ještě chvilku počkat. To čekání se ale vyplatí… věřte mi!

PS: V menu jsem si zřídila odběr. Pokud chcete dostávat upozornění na nové články mailem, do toho!

3 komentáře: „Tuleň zadržen v Berlíně aneb když vám na Gay Pride sahá policistka na zadek 2/3

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.