Slzíte při močení!

Moji drazí čtenáři,
vy, co jste mi věrní, jste si možná všimli výměny anket, která se odehrála v minulém měsíci v menu na Tuleňovi. Patrně jste si říkali, že už jsem si dostatečně zvýšila ego anketou „Máte mě rádi?“, kde jediná možnost byla „Ano“ a kde jsem za těch pár let zjistila, že mě má rádo 1312 lidí. Ne, ještě sebevědomí nemám tak vysoko, jak jsem si ho představovala, ale i přes to se objevila anketa nová. A to možná trochu zvláštní.
Asi si myslíte, že si dělám srandu. Ale nedělám. Matka přišla jednou s touto otázkou i za mnou. Tak jsem se jí vysmála a zkontrolovala její teplotu. Pak mi ale vysvětlila, že její kolegyni se to děje. Že vždycky vyjde ze záchoda a vypadá, že jí vymřela půlka rodiny. Tak jsem sem dala tuto anketu. A najednou se začala dít zvláštní věc. Skoro polovina hlasů byla pro ano. Teď mám ale problém, že nevím, jestli je to pravda – tudíž že je pláč u močení tabu a nikdo o něm nemluví – anebo jestli si ze mě děláte srandu.
Doufám, že mi pomůžete vysvětlit tuto záhadu. A že pomůžete i nebohé matčině kolegyni, která se snaží najít někoho dalšího, který také brečí, když močí.
Krásný přeslunečný den,
Váš sedmiletý Tuleň!

11 komentářů: „Slzíte při močení!

  1. Pro všechny ještě upřesňuji, že se jedná o celoživotní "problém", kterým kolegyně trpí bez toho, aby si močila do očí nebo měla jiné zdravotní potíže.

    To se mi líbí

  2. Tak to je úlet. Rozhodně si nemyslím, že je to normální. Já se po močení taky tvářím, že mi umřela půlka rodiny, ale jen proto, že mám nějaký ještě blíže nespecifikovaný onemocnění. Byl to zánět močovýho měchýře, ale asi se z toho pořád nemůžu vyhrabat. Zvláštní zase je, že mě to nebolí dopoledne, ale odpoledne. Ani ne každej den, spíš nahodile. Asi to má co dělat s psychikou, teď myslím tu matčinu kolegyni. U mě možná taky 🙂

    To se mi líbí

  3. Umírám smíchy. 😀 Slzím při močení? Mám tě ráda? 😀 Nejvíc mě asi dostal do kolen ten tuleň se sexy modrou parukou! Dávám si tady takové tulení toulání a čůrám smíchy – čili slzím u močení?

    To se mi líbí

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.