Karanténa – Den 1

Zdravím z pražské karantény! Ježíš už mě včera nařkl, že panikařím a pak jsme jen zjistili, že mám hlad.

Už teď ale víme, že jsme podcenili zásoby zmrzlin (nula kusů) a toaletního papíru (3,4 kusy). K tomu nám už 5 x zvracela kočka, protože jsem jí ráno patrně otrávila zkaženým jídlem. Snad už brzo přestane zvracet, protože na ní vyplýtvávám dost toho toaleťáku.

Ve středu nám dojde zásilka jídla (bez toaleťáků a zmrzliny), kterou Ježíš objednával v pátek. Potom už jsou termíny dodávky potravin u tří největších dopravců vyprodané. S čímž jsem nepočítala. Hlady asi neumřem, ale moc si nepochutnáme. Snad nebudu nucená k tomu jíst kukuřici nebo hrášek.

Ježíš se připravuje na budoucnost tím, že většinu dne hraje hru Fallout, kde se snaží přežít v po apokalyptickém světě. Já si budu pomalu zjišťovat, jak se šijou roušky.

Taky je mi hrozně líto obchodů a podniků, které teď tratí (tzn. všechny kromě těch, co dováží či poskytují potraviny, hygienické potřeby či online filmy), takže z pozice člověka zaměstnaného na pracovní smlouvu velkou firmou, která asi nezkrachuje, se snažím podporovat všechno, co vidím. Včera jsem teda sobě i sestře objednala domů květiny. Došly ale až dneska, kdy už jsem byla toxická. Nakonec pro kytky běžel Ježíš v pyžamu, na které si natáhl kalhoty, protože já jsem pracovně telefonovala. Na papíře od kytky bylo napsáno červeně a velce KARANTÉNA!, pán měl na sobě fešnou roušku a když je Ježíš přiblížil, tak se pán vytřeštil oči a o krok ustoupil, natáhl ruku a květenu předal.

Pokud máte na nějaký typ malého obchodu, který by mi mohl domů přinést něco, co by se mi i hodilo, dejte vědět! Pokud víte o dovážení potravin/zmrzliny/toaleťáku, které nemají na měsíc dopředu vyprodáno, taky budu ráda!

Přeju vám co nejvíce pohody a zase zítra!

90348545_2620997781362451_7403036142280376320_n

Předchozí článek: Karanténa – Den 0

Zanechat odpověď

Vyplňte detaily níže nebo klikněte na ikonu pro přihlášení:

Logo WordPress.com

Komentujete pomocí vašeho WordPress.com účtu. Odhlásit /  Změnit )

Twitter picture

Komentujete pomocí vašeho Twitter účtu. Odhlásit /  Změnit )

Facebook photo

Komentujete pomocí vašeho Facebook účtu. Odhlásit /  Změnit )

Připojování k %s

Tento web používá Akismet na redukci spamu. Zjistěte více o tom, jak jsou data z komentářů zpracovávána.